Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan szerettethetném meg...

Hogyan szerettethetném meg párommal a csípős ételeket?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a csipős ételeket, a barátom viszont a legenyhébben fűszereset sem tudja megenni, azt mondja, hogy neki már a kicsit csípős is nagyon csíp, és nem érzi tőle az ételek ízét. Így viszont ha magunknak főzök, kénytelen vagyok erősebb fűszerek nélkül készíteni magamnak is. Van erre valami megoldás szerintetek?
2013. júl. 15. 20:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%

Látom ebből is az lesz, mint a pálinkás kérdésből, ahol a srác rá akarja szoktatni a barátnőjét a piára...

Nem írtad a kérdésben egy szóval sem, hogy Ő szeretné. Akkor mi honnét szüljük ki? Amúgy meg egyszerű: Keresel egy minimálisan csípős dolgot, és egy keveset teszel bele. De tényleg keveset, lehet nem is fogod érezni. És nem mondod meg neki, hogy van benne. Azért Neki tegyél félre simát, hátha mégis túlzottan erős lenne így is.

2013. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%

De ha ő nem érzi a kellemeset a csipősben,akkor miért akarod ráerőltetni?


Rám is rám akarta az egyik expasim,mondván ő a cshiit imádja,szeressem meg én is.Csak nekem a gyomrom fáj egyből a sok fűszertől vagy csipőstől.

Hagyd már békén,főzz normálisan,szedd ketté,és a tiédet fűszerezd meg még.

2013. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
ahogy a megjegyzésedböl látom te is kissé csípõs vagy kedves kérdezõ :( es szerintem minden válaszoló próbált normálisan felelni :(
2013. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Fözz csipös füszer NÉLKÜL, és tegyél az asztalra csilit vagy amit akarsz. Akkor a barátod is tud próbálkozni (egy-két falatot füszerez az erössel) és utána vagy tetszik neki, vagy sem.
2013. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%

Igen, az a fajta kérdező, akinek csak az a válasz a jó, amit ő olvasni akar!

Aki azzal ellentéteset ír, akkor az ne szóljon bele! Világos, ugye? :))))

2013. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt, hogy hogyan szoktathatnám rá, és nem az, hogy szoktassam-e rá vagy sem. Tehát azok a válaszok, hogy "sehogy" vagy "ne szoktasd rá", nem válaszok a kérdésemre.
2013. júl. 16. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!