Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Bolero italpor olyan mint a...

A Bolero italpor olyan mint a cola? Mégsem olyan káros a csapvíz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Egybe kötöttem ezt a két kérdést, mert összefügg.Szeretnék a lehetőségeimhez képest egészségesen élni és megfelelő folyadékot inni.

Sokáig azt hallottam hogy a csapvíz nem egészséges.

Most meg sok helyen írják, igyuk nyugodtan.

Most akkor hogy is van?

Illetve én személy szerint az üres víz ízét nem szeretetm, ezért szoktam bolero italport venni.

Szerintetek ez legalább annyira káros hatással van a fogakra mint a cola? Vagy ezt lehet inni literszámra naponta? Ti mit isztok hogy meglegyen a napi 2-3 liternyi folyadékbevitel?


2009. okt. 20. 09:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Sok színezék, édesítő nem egészséges! Vegyél inkább szörpöt, ami magyar és nem műanyag az egész. Én a Piroskát ajánlom!

Én ásványvizet szoktam inni, hogy meglegyen a 2-3 liter...

2009. okt. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Tök mindegy, hogy Bolero vagy kóla. A csapvíz pedig tényleg jobb, mint az ásványvíz, csak sajnos sok ember agyát már kimosták a reklámok... :S
2009. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Elmeséled nekem miért jobb a csapvíz? Hormonok és antibiotikumok is vannak a csapvízben (kimutatható)!

Ásványvízben nincsen nehézfém, ami lehet pl. a csapvízben!

Egy laborvezető (icp-ms el mértem meg)

2009. okt. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Persze hormonok... Az emberek meg hülyék. Elvégre, hogy nem halt még ki az emberiség azon része, aki csapvizet iszik???

Az ásványvízzel meg az a gond, hogy túl sok ásványi anyag van benne, másrészről meg honnan tudja az ember, hogy nem sima csapvíz van benne? Meg még egyebek..

2009. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Olvasd el, mi van benne.

Én pl a titán-oxid nevű színezéken akadtam ki, és van benne még bőven finomság.

2009. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Anyuéknál a csapvíz totál hypo szagú. Nem szívesen iszom náluk csapvizet. Anyósomnál a csapvíz sokszor barnás színű, a szaga, mint a mocsáré.. Ott sem szoktam. Nálunk viszonylag jó a víz. Az meg, hogy hormon, meg egyéb dolgok vannak benne azért nem érdekel, amiért az sem, hogy mi van a párizsiban, pudingban, a hatalmas zöldségekben, gyümölcsökben, mivel etetik az állatokat, stb... Ha ezzel fgolalkoznék, azt hiszem,éhen halnék.
2009. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

AMúgy én sem innám egyiket sem rendszeresen.

Az előző voltam.

2009. okt. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%

Azt nem tudom,hogy szabad-e inni a csapvizet,de nálunk ihatatlan,az tuti,úgyhogy ha kötelező lenne,akkor sem tenném.A palackos víz legalább tényleg színtelen,szagtalan,íztelen...

A Bolero meg teli van mindenféle tartósítóval,színezékkel,meg hasonlókkal,nem ajánlatos hosszú távon a fogyasztása...mert lehet hogy a fogakat nem károsítja,de a szervezetedet igen.

Viszont a szörp egy jó ötlet volt,akárki írta! :)

2009. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
A szénsavas ásványvíz az tökéletes. A szénsavmentes valóban lehet sima csapvíz is.
2009. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Undorító egy lónyál a Bolero.. régebben én is iszogattam, de egyrészt borzasztó műíze van, másrészt meg tele van nyomva mesterséges színezékkel, aromákkal meg még ki tudja mikkel... felér egy tasak méreggel! ne idd, inkább főzz teát vagy csinálj egy nagy kancsóba igazi citromból limonádét, én ezeket szoktam. azok legalább tudom miből vannak.
2009. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!