Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csokoládé öntőformát keresek....

Csokoládé öntőformát keresek. Ajánlanátok pár weboldalt, boltot? Ötleteket is várok!

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy karácsonyra mindenkinek csokoládéból készített figurákat fogok ajándékozni. Csak nemtudom,

hogy hol találhatnék formákat, amik alkalmasak lennének erre a célra. Olyan weboldalt találtam, ahol árulnak

csokifigurákat, de én saját magam szeretném elkészíteni :) Vagy akár ha vkinek lenne egy jó ötlete, hogy öntőformát

hogy tudok készíteni, nagyon megköszönném!


2009. okt. 20. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nézz be egy hobbyboltba, ott nagyon sok öntőformát árulnak, a gipsz, szappan öntésére gyártott sablonok is alkalmasak csokihoz. :) Egyébként nagyon jó az ötleted, csak gratulálni tudok hozzá!
2009. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

asia center nyugati szárny

mi is ott vettük a perecformát. ami elég sok helyen megnéztünk előtte

2009. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Még nem próbáltam, de lehet kapni olyan szilikon jégkocka készítőket, azok bonbonnak biztos jók. Én is ilyesmit tervezek karácsonyi ajándéknak, szépen egyenként becsomagolva. Jó alkotást!
2009. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!