Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit főzzek ebédre? Help!

Mit főzzek ebédre? Help!

Figyelt kérdés

Szeretnék a családomnak egy finom ebédet készíteni de ötletem sincs mit csinálhatnék.

Húsos ételeket kérlek ne is mondjatok mert azt csak elrontanám :) (3fő+ 1 kutya)

Az értelmes kommentelőknek megy a zöld pacsi :)

14/L



2013. aug. 9. 09:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

rakott krumpli

lángos

2013. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Zöldségleves és sült sonkás-sajtos makaróni, vagy mákos guba, vagy spenótos lasagne. Vagy Csontleves és valami főzelék pl. borsó- vagy babfőzelék.
2013. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ment a zöld kéz :)
2013. aug. 9. 09:24
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
A legegyszerűbb a túrós tészta tejföllel, szalonnapörccel. Előtte meg esetleg paradicsomleves.
2013. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 degesz válasza:
100%

Egy ötlet: pudingos őszibarackleves + rakott bolognai

[link]

[link]

A minap ezt főztem, nagyon ízlett a családnak.

Én ezeken az oldalakon szoktam keresgetni, ha nincs ötletem.

2013. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam paradicsom levest és még van is belőle :D De azért köszi a választ és megy a zöld kéz! :)
2013. aug. 9. 09:36
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Itt találsz nagyon egyszerű és nagyon finom recepteket kezdő szakácsoknak, heti 1-2 újat tesznek fel, én sokat kipróbáltam belőlük. Főleg a "pénteki sütik" közül. :)

[link]


Múlt héten ezt csináltam:

[link] 2013/07/30/pesztos_csirkemell/

Igaz, hogy húsos recept, de nagyon egyszerű és nincs utána egy halom mosogatnivaló. Ha nem is ma, de egyszer próbáld ki. Mi rizzsel ettük, de sült krumpli is jó lenne hozzá, legközelebb az lesz. És ami a legfontosabb: eszméletlenül finom. :) Pontosan a leírás szerint csináltam, és a végén nem hittem el, hogy tényleg én főztem. :) A kutyának egy falat sem fog maradni belőle, garantálom. :)


Ha félsz a hús sózásától, akkor csak picit sózd, a sajt tényleg elég sóssá teszi. A mutató és hüvelykujjad csippents egy adag sót, és azt szórd egy tenyérnyi csirkemellre. Ha vastag szelet, akkor mindkét oldalára szórj. A bors kimaradhat, vagy ha van otthon tekerős borsszóró, akkor oldalanként 2-3 tekerés elég.

2013. aug. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk tojásos nokedli lesz salátával.

Desszertnek meg jól behutott gorogdinnye.

2013. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hálás köszönetem! Zöld kéz mindenkinek ment :)
2013. aug. 9. 10:01
 10/18 anonim válasza:
paprikáskrumpli meg májgombóclevest, deszertnek meg palacsintát nekem ez jutott az eszembe
2013. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!