Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek ma ebédre/vacsira?

Mit főzzek ma ebédre/vacsira?

Figyelt kérdés
Tudom, már kicsit késő van, de jó lesz vacsira is, plusz holnap ebédre. Ketten vagyunk a párommal. Húsleves az fix, azt fogok csinálni, de 2.?
2013. máj. 11. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi ma stefánia vagdaltat csináltunk főtt tojással töltve, hagymás krumplival, almapaprikával, és paradicsom levest. Holnap lencseleves lesz füstölt tarjával. Rántott csirke és rántott sajt petrezselymes újkrumplival, és fejes salátával. Ha rá tudom venni magam, akkor egy kis diós linzer.
2013. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én bolognait csináltam ma, holnap tepsis csirkecomb lesz és sült krumpli.
2013. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Holnap ebédre fagyóból kivett zúzapörkölt pirított tarhonyával, salátával. Karalábleves előtte!


Persze ha darálthúsod van, készíthetsz akár rakott karalábot, vagy rakott káposztát.

2013. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Sajnos a párom nagyon finnyás, így nehéz bármit is főzni neki, nem szereti a tojást, a lencsét, se a rakott káposztát. :( úgyhogy nekem nagyon nehéz is bármit főzni, mert személyre nem gazdaságos főzni, nem is lehet, meg nem is olyan finom... szóval már várom, hogy legyenek gyerekek, és ne csak mindig ugyanazokat főzzem.:)

2013. máj. 11. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:
... azért maradt még ezek szerint bőven, amiket ajánlottunk és szeret a párod. Majd válogatsz azokból!
2013. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk ma lebbencsleves, répás rizs és rántott csirke volt fejessalátával.

Holnap ebédre pedig spárgaleves és nokedli lesz pörkölttel és fejessalátával.

nokedliból dupla adagot csinálok és hétfőre az lesz tojásos nokedlinek+maradék leves

(Ma voltam a piacon vettem egy egész csirkét, mellett ma csináltam meg rántott csirkének, holnap a maradékból lesz a pöri, csirkemellcsont meg megy a levesbe:)

Kedden krumplifőzelék lesz fasírozottal

Szerdán májgombócleves, káposztástészta

Csütörtökön rakottkáposzta, mákospite

Péntek paradicsomleves, bolognai

Szombat paradicsomos húsgombóc krumplival, mákosguba

2013. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi utolsó. húú, nálatok aztán jól el van tervezve, mikor mit fogtok enni! :)))
2013. máj. 17. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!