Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, fősulisok!...

Egyetemisták, fősulisok! Gólyaként vigyek-e piát a gólyatáborba? És ha igen mennyit? 19/L

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2 gólyatáborban is voltam, lesz ott elég, kb. mintha tengerpartra homokot vinnél.
2013. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell. Max az odaútra valami alapozósat, de tényleg nem kell, lesz ott elég, hidd el :D
2013. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Odaút=amíg össze nem találkozol a csapattal, minket sörrel vártak és kötelezően meg kellett nyitni, egy akkor megismert későbbi barátnőm táskájában sikeresen ki is folyt, mert nem tudta meginni.

Persze ez kivételesen alkesz-szak volt, a másik szakomon már a táborhelyen ültünk össze megérkezéskor, hogy na, akkor menjünk piáért, ki mit szeretne inni.

Persze a feladatokkor már nem volt választás, ha a pingponglabdát abszintba dobtad, megittad.

2013. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát én vinnék, inkább több, mint kevesebb, plusz olcsóbb is, mintha ott vennéd, és legalább biztos lesz olyan, amit szeretsz. Amit adnak az meg általában valami olcsó bor vagy valami tré vodka, én azért szeretek minőségibb dolgot inni, hogy másnap ne legyek olyan, mint a mosott szar, és így kedvem is van még tovább inni.
2013. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az útra mindenképp vigyél..viszont a táborban nekünk átvizsgálták a cuccainkat és nem lehetett vinni..persze ez sulitól is függ
2013. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!