Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha 13 évesen kávézok, annak...

Ha 13 évesen kávézok, annak lehetnek káros következményei?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy le kéne szoknom, mások szerint pedig egészséges. Most akkor hogy is van ez??!
2013. szept. 5. 14:34
 1/8 anonim válasza:
18 év alatt minden kávé rumos szeszes ital egészségtelen fölötte meg napi egy bőven elég kávéból
2013. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi kávét iszol, és hogy iszod a kávét?

Ha lehet, max. reggel igyál csak, és azt is inkább tejeskávéként.

2013. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már felnőtt vagyok és csak reggel iszok kávét.Szerintem olyan mint a drog.Az ember rá szokik aztán passz.Igyál helyette Nescafét.
2013. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem cseréld le a sima kávét olyanra ami félig gabonakávé. Az ízén nem változtat sokat és kevesebb benne a koffein. Kis mértékben egyébként tényleg még egészséges a kávé, de ennyi idősen lehet, hogy korai. Én is ilyenkor kezdtem el kávézni egyébként, de csak fél csésze kávét sok tejjel és nem mindennap.

Délután már semmiképp ne igyál, egy nap maximum egy csészével és legalább 1-2 nap szünetet tarts hetente, szerintem így nem kell aggódnod.

2013. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
En havonta ha meg iszok 2 kave akkor nagyon jo :D szoval szerintem ne vidd tulzasba a kavezast foleg 13 evesen :D de te tudod :D 24 F
2013. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minek kezdtél el inni? Ha nincs alacsony vérnyomásod, akkor teljesen felesleges.
2013. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13 evesen eleg baj,hogy kavera van szukseged!!! Nem egeszseges. Igyal koffeinmenteset.
2013. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ejj,de ostoba vagy te,első! :D

Ha egy nappal a 18. születésnapja után issza,akkor már nem lesz az? :D :D

2013. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!