Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a haverokkal...

Hogyan tudnék a haverokkal elmenni inni? Barátnő .

Figyelt kérdés
a barátnőmmel már elég megszokottá vált hogy délután, és este együtt vagyunk, és nagyon haragszik, és szomorú hogyha iszok. viszont nekem is kell egy kis szabadság, meg már úgy elmennék iszogatni a haverokkal:D szerintetek hogy tudnék úgy lerészegedni, hogy ne tudja meg?

2013. szept. 14. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy megmondod neki. Nem az anyád, és nem vagy a tulajdona. Neki nincsenek barátnői, hobbija, akármi?


Mennyire szoktál lerészegedni? A rendszeres lerészegedést mondjuk én sem tolerálnám, itt most nem pár sörre gondolok.

2013. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mustafa33 ***** válasza:
Váltsd le az ilyen tiránust egy pacallevesért is elmenőre, aztán azzal a fosásig lerészegedhetsz bármikor. ☻
2013. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát ritkán szoktam, de akkor nagyon:D viszont nagyon szeretem, és az a gond hogy ő meg már múltkor is szakítani akart velem amikor másnapos voltam. szóval ez a tisztázás egszerűen nem megy. mert ő azt mondja hogy felőle ihatok, de hát én is tudom hogy nem, mert akkor szakítunk, vagy legalábbis mindig egy kicsit romlik a kapcsolatunk..szóval arra lennék kíváncsi hogy mégis hogy tudnék úgy berúgni hogy ne tudja meg? :D
2013. szept. 15. 21:42
 4/4 mustafa33 ***** válasza:
az nem megoldás, a titkos bármi zsarolhatóvá tesz!
2013. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!