Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sokat ettem? Elhízom?

Sokat ettem? Elhízom?

Figyelt kérdés

Reggel ittam kakaót szalámis kiflivel majd egy szelet zsíros kenyeret.utána ettem sütit,amiben puding volt,meg piskóta.és mostanában ettem egy sonkás barnakenyeret ja és ettem még mandarint

Ez kb.mennyi kcal lehet?sokat ettem?13 éves vagyok 56kg,de félek,hogy most híztam


2009. nov. 7. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
nem sok, csak minőségre rossz. amúgy EGY nap alatt nem lehet sem tartósan fogyni, sem hízni. számtalanszor le lett már írva ezen az oldalon, 13 évesen inkább tanulj és ne a súlyodon agyalj, hacsak nincs 20kg felesleged.
2009. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Igen, híztál, holnapra 220 kilós leszel, úgyhogy ne ijedj meg, ha tükörbe nézel...

Viccen kívül: borzasztó rossz minőségű kajákat eszel, és ha nem váltasz, akkor bizony előfordulhat, hogy kimondottan kövér felnőtt lesz belőled. Kenyeret csak módjával (ahogy nézem, egész nap csak kenyeret ettél, nem ettél főtt ételt, zöldséget), a mandarin rendben van, ebből ehetsz többet, a zsírt egy életre felejtsd el, ha nem akarsz negyvenévesen 120 kilós és magas vérnyomású szerencsétlenség lenni, aki 60 évesen szívrohamban vagy agyvérzésben fog meghalni.

A süteményt szintén legjobb lesz elfelejteni, vagy legalábbis csak ünnepnapokra korlátozni.

A szalámis kiflitmeg ne daráld bele a kakaóba, mert borzasztó undorító együtt meginni... Igen, most megint hülyéskedtem. :P


A kalóriákat ne számolgasd, egyszerűen próbálj meg zsír és cukor helyett mormális, tápláló ételeket enni, és nem lesz gond.

2009. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen! Holnap reggel, mire felébredsz, már 90 kilós leszel. Pfff.
2009. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Ugye most csak vicceltek,hogy rászóltok egy 13éves lányra hogy kenyeret meg sütit eszik?
2009. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
te meg nem érted, hogy azért cseszegetik, mert egy nap alatt nem lehet elhízni? genious
2009. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass a többiekre, mert tényleg 20 kilóval több leszel.

A lényeg az, hogy próbálj meg ésszel élni és tudatosan étkezni Ez azt jelenti, hogy ha pl. szereted a gyümölcsöket, akkor egészségtelen nassolni valókat váltsd át almára, mandarinra, banánra.

Igyál tejet, kakaót (ajánlom kakaóporral és édesítővel).

Ne edd magadat degeszre, de az étkezésed zöldségekből álljon ki!


Írok neked példákat, jó?


reggeli: 4-5 púpos evőkanál műzli tejjel(de nem cukros. a tescos egy kilós műzli tökéletes!)és egy alma



tízórai: egy banán:))) vagy két más gyümölcs. vagy egy kefír. Amit szeretsz


ebéd: otthon/suli rendesen főtt étel! Utána: egy gyümölcs.

(a főtt étel ne tartalmazzon nagyon sok zsírt, ne egyél sok tésztát, és a kenyeret is csak egy szeletet, vagy egyet se)

Ha van saláta, nos azzal ne szűkölködj!!!!!


uzsonna: nassolj el egy gyümölcsjoghurtot.

vagy egy szelet kenyér (jobb a teljeskiörlésű) két főtt tojással és bőven zöldségekkel, esetleg egy szelet sonkával.


vacsi: én nem szoktam már este zabálni, de egyél meg egy tál levest (ha az van). ha nincs 3 dl kakaót édesítővel. az laktat:)


Az a lényeg, hogy ezeket variálhatod, és sok minden egészséges élelmiszerrel bővítsd ki (pl. hal, sajt, sonka, gyümölcsök, zöldségek, kefír, túró, tojás, műzli, zabpehely natúrban)


Amit ma ettél nagyon egészségtelen és szinte semmi olyat nem ettél, amiben vitamin lett volna!!!!

Itt a neten utána nézhetsz, hogy milyen kajákat egyél bőségesen, és melyek azok, amikből keveset és ritkán.


Fogyózni nem kell ezek mellett, mert nem mindegy mit eszel.

Remélem, értetted a lényeg a minőségen van!!!!

Ja, és sportolj valamit:)

Tuti nem fogysz elhízni.

N.28 =én így tartom a súlyom évek óta.

2009. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ja, előző voltam: azért néha egy csoki, süti bejöhet...hetente egyszer-kétszer:)

Én is ma ettem egy csokit:)))))

N/28

2009. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat.Igazából csak tegnap ettem ilyen rossz minőségű kajákat,máskor nem szokom.köszönöm még egyszer az utolsó válaszolónak duplán
2009. nov. 8. 15:36
 9/9 anonim ***** válasza:
MAGYAR MINT idegen nyelv. Szokom? Meg ne haragudj de ilyen nincs! MAximum máskor nem szoktam.
2009. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!