Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a jó a csirkefarhátban?...

Mi a jó a csirkefarhátban? Mit lehet azon szeretni, meg az aprólékon?

Figyelt kérdés
Ezt most nem gúnyolódásból kérdezem,félreértés ne essék!De nekem sosem jött be,mert valójában csont meg bőr az egész,és van rajta 10-15 dkg hús a bőrrel együtt.Ráadásul azt szopogatni kell,én meg ettől viszolygok,mert undorítónak tartom,és volt is pár kellemetlen emlékem erről.Tudom,hogy levesnek első osztályú,és én senkit nem kívánok ettől megfosztani,aki szereti,egye!De pörköltet se csinálnék ebből.Amúgy rendszeresen veszek farhátat,de a macskáknak.Azoknak elsőosztályú kaja.

2013. okt. 3. 21:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%

Ez esetben mégsem ülök le veled "egy tálból pörköltözni"! :))))

Te valóban nem tudod azt elképzelni, hogy valaki azért vásárolja a csontosát, mert azt szereti bizonyos ételek elkészítéséhez?????

Sajnálom, sajnállak!

2013. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Félreértesz!Ahogy már az elején mondtam,aki szereti,egye!Azt viszont senki se próbálja lenyomni a torkomon,azaz elhitetni,hogy ezekkel a hitvány csontos húsokkal jól lehet lakni!Nézünk egy példát!Egy db. farháton(nyaktól a püspökfalatig)van rajta 10-15 deka hús a bőrrel együtt.3 db farhát kb. 1 kg.Összesen 45 deka hús jön ki egy kiló farhátból.Ezzel úgy lehet jól lakni,ha az ember kifőz egy halom tésztát hozzá,és elhízik mint a disznó!Ezért nem szeretem a farhátat,meg a hasonló csontos húsokat,mert utálok szopogatni,nyúlkál az ember a szájába,mint a kisgyerek.És tiszta zsíros-szaftos lesz a keze,meg olyan lesz mint a szopós malac,a szopogatástól.Nem kell ezen megsértődni,ez az én véleményem,senki sem köteles velem egyetérteni!Nem értem,a hipermarketekben,penny-ben lehet kapni normális áron,nem sokkal több pénzért cs.combot,pulyka alsó combot,p.szárnyat.Első osztályúak pörköltnek,én nem strapálom magamat efféle csontos húsokkal.Azt mindíg megtalálja az ember.Ha meg tudom venni,miért ne tehetném?
2013. okt. 4. 20:05
 23/26 anonim ***** válasza:
38%
Akinek kevés pénze van, az veszi csak a farhátot. Itt mindenki azt írta, hogy veszi a csontos húsokat, a belsőségeket. De nem azt, hogy csak azt főzi meg...
2013. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Tudom,és amíg én is ilyen csóró helyzetben voltam,azt ettem,de nem szopogattam,hanem kézzel szedegettem le rólla a húst,már amennyi volt rajta.
2013. okt. 4. 21:14
 25/26 anonim ***** válasza:

12: Ez van. Mindenkinek más ízlik.

Én a pulykát utálom, nem értem, miért drágább a csirkénél, amikor nekem ehetetlen.:)

2013. okt. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

".Összesen 45 deka hús jön ki egy kiló farhátból.Ezzel úgy lehet jól lakni,ha az ember kifőz egy halom tésztát hozzá,és elhízik mint a disznó!Ezért nem szeretem a farhátat,meg a hasonló csontos húsokat,mert utálok szopogatni,nyúlkál az ember a szájába,mint a kisgyerek."


Ez akkor avval is összefügg, hogy nagyságrendekkel nagyobb az étked, mint az átlagnak, és sokat kell a csontokkal vacakolnod, mire jól laksz.

Én 1 db farhátból 2x lakom jól úgy, hogy nem eszek hozzá köretet csak savanyút vagy majonézt. Tehát egy étkezés alkalmával fél farhátról szedegetem le a húst.

De ha azt veszed, hogy 120 Ft egy kiló farhát a piacon és abból van 45 dkg húsod, akkor az príma ár! Ha összehasonlítod a combfilével, akkor negyede.

2013. okt. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!