Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit szoktal reggelizni hetkozn...

Mit szoktal reggelizni hetkoznap? Hetvegen?

Figyelt kérdés
Nem tanacsokat kerek, valtozatosan eszem,csak kivancsi vagyok mas altalaban mit szokott:)
2013. okt. 6. 21:48
 1/7 anonim válasza:
100%

hétköznap általában szendvicset, vagy müzlit tejjel,

hétvégén, amikor több időm van, ránotta, melegszendvics, ilyesmik :)

2013. okt. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
melegszenya,bundáskenyér,rántotta,felvágott kenyérrel zöldségekkel,kakaó vajaskiflivel :D ilyesmiket
2013. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap általában valami fornettit útközben, vagy kekszet. Nem túl egészséges, de addig alszom reggel, amíg lehet, és ezzel időt spórolok. Néha előfordul, hogy müzlit eszem, de nem jellemző.

Hétvégén müzlit vagy szendvicset, rántottát, bundás kenyeret.. de ha későn kelek, akkor inkább ebédelek korábban és a reggelit kihagyom.

2013. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
amit hűtőben találok tehát vajas mézesfelvágottastojásostejfölössajtosvalamit pl
2013. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En nagyon szeretem a tojasrantottat ratenni egy szelet piritott vekony toastra es melle paradicsom,uborka, feher retek vagy pritamin paprika. Illetve odavagyok a friss vajas kifliert, akarmilyen csoro kaja, imadom.
2013. okt. 7. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Hétköznap: Tojás, szendvics, melegszendvics, rántott hús, néha pörkölt, müzli

Hétvégén: Vajas kenyér zöldségekkel, kalács, rántotta, bundás kenyér

2013. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

piritosra rantotta... ezt kiprobalom.reg nem vettem mar tojast.

a belvarosi nador utcai cba-kban van irto jo sos-vajas kifli,40-50 ft.imadom.

2014. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!