Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Akik nem szoktak reggelizni,...

Akik nem szoktak reggelizni, csak 1felé esznem azok hogy bírják ki? Nem szédülnek? Tudnak rendesen dolgozni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 12:38
 1/4 bumbi02 ***** válasza:
Tudok. Sőt. Van hogy először délután 4 körül eszek, de túlélhető. Igazából, szokás kérdése szerintem. Ha hozzászoksz, bírható.
2013. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tejszínes hosszú kávét iszom, általában 2 nagy bögrével, aztán 11-12 felé megebédelek.
2013. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

akkor gondolom ti vékonyak vagytok

én is ezen gondolkodok, mert szeretnék fogyni 166/58 és ki szeretném próbálni h reggel kávé tej, cukor nélkül aztán suliban egy db alma, hazaérek 4re ebéd ami van kevés, vacsora meg valami saláta tojás, hús vagy hal

mikor tud hozzászokni a szervezet az éhezéshez? éreztek éhséget?

2013. márc. 14. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne tedd!

Hosszú éveken keresztül dolgoztam olyan helyen, ahol ahol reggel 7-kor beültünk a főnökhöz, délig megbeszéltük a nagy semmit (miközben ő reggelizett, uzsonnázott).


Ha a szervezet nem kapja meg időben, rendszeresen azt a kaját, energiát, amire éppen szüksége van, elkezd "raktározni", amikor hozzájut. No ettől jönnek felfelé a kilók, és most szenvedek azzal, hogy egyáltalán képes legyen visszaszokni arra, hogy reggelizzek, esetleg még d.e. uzsonnázzak is, mert hogy csak délben eszek, utána pedig 2x, 3x vacsizok, és rajtam van a rengeteg plusz kiló.


Egyél naponta rendszeresen, akár csak pár falatot is reggel, d.e., délben is. És akkor nem fogsz elhízni. Egyébként a te szervezeted is elkezd "spájzolni", és a végén cipelheted a plusz 12-15 kg-okat. Leadni sokkal nehezebb!

2013. márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!