Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Skóciába lehet-e és milyen...

Skóciába lehet-e és milyen módon élelmiszer csomagot küldeni?

Figyelt kérdés

Egyetemista fiamnak szeretnék hazai ízeket, italokat küldeni, mivel ott ilyesmi nincs.Szalonnát, kolbászt,szalámit,hazai fűszereket, Tokaji bort.

Egy csomagküldőnél érdeklődtem,azt mondták, nem lehet!



#Csomagküldés Skóciába #élelmiszer csomag külföldre #élelmiszer küldés szabályai
2013. okt. 19. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyik csomagküldővel csak illegálisan lehet, legálisan egyik sem vállal kaját/italt. Tehát azt mondod nekik, hogy valami más van a csomagban aztán reméled hogy nem törik el/folyik ki amit beleteszel, mindent nagyon alaposan be kell bugyolálni buborékfóliába, futószalagos kezelést bírnia kell a csomagnak. (a pontos infók fent vannak a cégek weblapján)


Én asszem kaptam már postai csomaggal és DPD-vel is, kb. egy hét mindkettő mire ideér, szóval romlandót ne küldj.


- MoonEyes

2013. okt. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor ezt fogom tenni..:)Te is Skóciában vagy?
2013. okt. 20. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!