Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha előre lefőzök több adag...

Ha előre lefőzök több adag kávét és behűtve tárolom azt utána pár napig felmelegítve lehet inni?

Figyelt kérdés
Koleszos vagyok, és itt nincs lehetőségem minden reggel kávét főzni, a poros 3in1 kávékat pedig nem nagyon szeretem, ezért gondoltam arra, hogy vasárnap otthon lefőzök 5 napra való adagot és itt behűtve tárolom.Lesz így valami baja a kávénak?
2013. nov. 3. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Van, aki csak frissen issza. Én megiszom akár a több napig hűtőben lévőt is. Természetesen valami kicsi ízváltozást lehet érezni. De az ilyen kávé is több, mint a nincskávé.

Az aljára lerakódik egy réteg. Úgyhogy érdemes felrázni alaposan minden alkalommal, amikor kiöntesz belőle.

2013. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egy vízforralót kérj karácsonyra, és probléma megoldva

nem nagy összeg...

2013. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én abból még 1-2 nap innék,aztán már nem . Szerintem 5 napi adag azért sok .
2013. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!