Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít ez?

Titeket is idegesít ez?

Figyelt kérdés
amikor nincs pénzem főzni,csak maximum hideg van itthon, vagy paprikás krumpli... ilyen olcsó kaják. alattunk tuti hogy elkezdenek pörköltet csinálni, vagy levest. most pl. húsleves illat van az egész lakásban, és csak szendvicsnek való van itthon, amit már nincs kedvem enni, mert 2napja azt eszem.
2013. nov. 21. 11:23
 1/6 Imola Ágnes ***** válasza:
:)))) Sajnálom. Írd le mi van otthon, hátha azokból tudunk ajánlani valami főtt kaját... sokszor a semmiből is lehet jó kaját varázsolni...
2013. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

húslevest lehet csinálni farhátból is, sőt abból pörköltet is

farhát kilója 300 ft körül van

2013. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De nem olcsóbb főzni, mint hideget enni?

Ha nekem zöldséges rizsre se futná, akkor szendvicsre sem.


Az nem érdekelne, hogy milyen szag van, illetve de, az én házamban ne legyen más ember ételszaga, de ez független az anyagi lehetőségeimtől. S olyan kevés pénzem nem sokszor volt, hogy még ételre se jusson rendesen.


A paprikás krumpli egyébként szuper étel, a kedvenc ételem volt az életmódváltásomig, csak hús ne legyen benne. Ez persze ízlés dolga. Amúgy nekem drága lenne, mert közel sem lakom vele olyan jól, mint a rizzsel... Egy kiló krumpli semmi se, rizsből pedig 10 deka töméntelen sok, éhesen is bőven elég.

2013. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam, nem semmi se, de egy kiló krumplival akkor sem lakom jól. Nagyon sok zsírral már határeset, a paprikás krumpli pedig komplettebb étel, de a lényegen nem változtat, rizzsel könnyebb jóllakni és elég olcsón fel lehet dobni (többféle zöldséggel és szójaszósszal szeretem a legjobban, de persze ha csak olaj van hozzá és paprikakrém, az se rossz).
2013. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ezzel nem lehet mit tenni :) Engem is biztos utálnak az alattunk lévők...Mert a nő szerintem nem tud főzni,vagy csak nem akar,nem dolgozik,de sokszor alig van itthon délelőtt,meg ha itthon van csak ilyen fagyasztott kajának a szaga jön.... És már nem egyszer kérdezte hogy mit főztél ? Mert a párom mondta milyen jó illat jön lefele :D Szinte mindennap főzök,vagy minden másnap,és általában húsos ételt . Szerintem is írd le hogy mi van otthon,és úgyis mindenki megpróbál többféle ételvariációt leírni :)
2013. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm kedvesek vagytok :) tényleg jólesik hogy vannak még segítőkész emberek :)))) estére szoktunk főzni leginkább, persze van mikor nem..mert nem jut rá, olyankor a mélyhűtőbe tett, előtte megfőzött ételeket olvasztom fel, de annak még sincs olyan illata, mint a frissen főtt kajának :)úgyhogy azért nem mondom hogy éhezünk :) egyébként most lettem kész a milánóival. köszönöm még egyszer hogy ilyen segítőkészek vagytok :)
2013. nov. 21. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!