Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, ha...

Titeket nem idegesít, ha valaki mindig azzal jön, hogy a csirkemell száraz?

Figyelt kérdés
Itt a gyk-n csomó ilyen ember van, már komolyan rosszul vagyok tőlük. Nem száraz az, csak nem tudják elkészíteni :)
2012. máj. 8. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
de
2012. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Nem a mell a rossz hanem ők a bénák. :D Szoktam is mondani h nincs lehetetlen csak tehetetlen :D am engem is idegesítenek. Főleg h:

1 a kutya nem kérdezi a véleményüket

2 Annyira ragaszkodnak a véleményükhöz meg h rátudkmálják másra is azt h még képesek nekiállni veszekedni

2012. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is utolsónak eszem meg a csirkéből a mellét. Nem az én esetem, de érdekes módon a pulykamellet szeretem.
2012. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor már, hogy ne kelljen feltennem a kérdést, leírnátok, hogy készítitek el, hogy minél szaftosabb legyen?

Sütőben szeretném sütni, lehetőleg egyben.

Gondoltam előtte be kéne pácolni, olajba, vagy esetleg tejbe?

Fontos lenne, hogy jók sikerüljön, mert randi kaja lenne... :)

2012. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Legjobb az ha nem sütőben sütöd, de ha először lefedve teszed be aztán csak kis ideig sütöd akkor nem szárad ki. Ennek nem kell barnának lenni csak 1 kicsit. Esetleg vághatsz mellé a tepsibe zöldségeket.
2012. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek_..


Pár nappal ezelőtt egy néhány itt összegyűlt.

2012. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyébként már én is összehajtottam velük párszor.

No meg néhány hónappal ezelőtt azzal is, aki minden kajára azt írta, hogy előző este tejszínbe pácolja be az akármit. És teljesen mindegy volt, hogy csirkemell, vagy éppen a kutyaf@sza, mindent tejszínbe kellett pácolni.


Szerencsére mostmár eltűnt, vagy legalábbis rájött arra, hogy nemcsak tejszín van a világon.

2012. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

amindenit, lemaradtam a tejszínes kutyaf@száról XDD.

a csirkemell ellenes a 64 %os válaszoló, tényleg idegesítő, hogy mindenkinek beszól, hogy az NEM JÓ...

igenis finom, csak jól kell elkészíteni, valamint nagyon egészséges, minden étrendbe beileszthető, változatosan elkészíthető.

2012. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*beilleszthető
2012. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem több emberről van szó, hanem a 64%-osról, megfigyeltem az elmúlt hónapokban csak ő írta ezt a csirkemellről.
2012. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!