Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Botmixert szeretnék venni,...

Botmixert szeretnék venni, milyen teljesítményűt válasszak? Jó és rossz tapasztalatokat, tanácsokat kérek!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tönkrement a két éves, gagyi botmixerem, így most karácsonyra ezt kérnék a családtól :) ezúttal hosszabb távra terveznék vele, jól jönnének tanácsok! Köszönöm szépen!

(az előző dyras volt)



2013. dec. 3. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem tescos van, négy éve használom nagyon gyakran és tök jól működik. Viszont nem vennék megint ilyet, mert nem szétszerelhető és nagyon nehéz elmosogatni. Szóval nekem az elsődleges szempont az lenne, hogy szétszedhető legyen.
2013. dec. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rozsda mentes acél feje legyen mert azt bármilyen meleg folyadékba bele tudod tenni : Nekem 1 400 W os Grunding Mixerem van : nekem meg van már 4éve még Németországban vettem ,de most láttam ,hogy ez a széria ami nekem van itthon is kapható a Tesco-ban hűség pontokkal .

Szerintem ha többet áldozol a minőségre akkor ,még a bosch is és a kennwood is jó lehet :

[link]

[link]

[link]

Kereshetsz csomagolás sérült termékeket is a neten : Ezekre is van garancia csak a doboz sérült..

2013. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minimum 400 watt, ha lehet szétszedhető h könnyebben lehessen tisztítani.
2013. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Philips van, tökéletes! :))
2013. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Rengeteg-féle van... majd megírom, mi lett a vége :)
2013. dec. 6. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!