Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hány kalória van egy natúr...

Hány kalória van egy natúr joghurtba és egy almába együtt?

Figyelt kérdés
Ha egész nap ennyit eszek ugye nem fogok tőle hízni? vagy ha 2 almát meg 2 pohár natúr joghurtot egész nap?

2013. dec. 5. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A joghurton rajta van hány kalória, vagy 100. Az alma szintén egy 100-as.


Tegnapelőtt volt egy ugyanilyen kérdés, ott leírtam, hogy milyen betegségeket és testi elváltozásokat okoz az ilyen kevés kalória bevitel. De hízni, azt nem fogsz tőle az tuti.


Napi 1200 kalória alatt egészségügyi gondok léphetnek fel. Ha huzamosabb ideig csak ennyit eszel, akkor abba bele is halsz. De hízni, azt nem fogsz, az a lényeg!

2013. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 éves,158 cm és 50 kiló vagyok..ha már 48 kg leszek minden nap enni fogok reggel egy naturjoghurtot almával délután pedig 2 szelet pirítóst paradicsommal. Akkor pont annyi kalória lesz amennyi kell és hízni sem fogok :) mondjuk úgy már fogyni sem...:/
2013. dec. 5. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:

joghurt alma pirítós pari az 500 kalóriánál nem tud több lenni. De szerintem kevesebb. Ez szerinted elég az életben maradáshoz? Arról nem is beszélve, hogy hiánybetegségeid lesznek ezektől az ételektől.


Egyébként én komolyan nem értem a tiniket. Az miért nem fordul meg a fejetekben, hogy heti kétszer fél óra futással ugyanott vagytok, mintha koplalnátok? Vagy gyalogolni az iskoláig? Ilyenek..

2013. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként tessék, ezt nézegesd:


[link]


Ha azt a paradicsom pirítós dolgot akarod enni, heti egy kilót fogsz fogyni, ha egyáltalán nem mozogsz semmit. De persze gondolom azt te is tudod, hogy ha nem mozogsz, viszont koplalsz, a szervezeted az izmodat bontja?

2013. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mozgok mellette :))
2013. dec. 5. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!