Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy átlag ember (aki nem...

Egy átlag ember (aki nem fogyókúrázik) hány szendvicset eszik meg reggelire/vacsorára?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Ki számít átlagembernek?

Férjem kb 4-5 db-ot is meg tud enni reggelire, a kamasz fiaimnak meg 5-5 db-ot csomagolok reggel úgy, hogy a suliban is kajálnak.

Én egyáltalán nem reggelizek, az ismerősömnek meg elég egy. Ezek azok a számok amiket én látok. Szerintem olyan nincs evésben hogy átlagember.

2013. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5 zsömlét?? Jézus :) Én arra gondoltam, hogy átlagos testalkatú nő, illetve férfi mennyit eszik.
2013. dec. 7. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a férjemmel összejöttünk, akkor neki a reggeli 2 szendvics volt, most meg elég neki fél zsömle, ahogy nekem is (nekem korábban is az egy böven elég volt).


Viszont a testvérem (nehéz fizikai munka) reggel megeszik 4-5 igencsak megrakott szendvicset és 10-kor a következö adagot.


Olyan, hogy "átlagos ember" nincs, mert a magasság, súly, nem, munka és életvitel befolyásolja, de ezen belül is igen nagy egyéni különbségek vannak.

2013. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Amilyen szenyákat én néha eszem, abból 1 is bőven elég. :) Mondjuk az nyom vagy 30 dkg-ot. :D


Amúgy ha a szendvics is átlagos, akkor vagy 4 zsemlét én is lazán bevágok. 171 cm, 69 kg, és nem fogyózom.

2013. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1 szendvicset tudok megenni, ritkán 2-t.


58kg, 176 cm, nő vagyok.

2013. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Helytelen a kérdés feltevése:

Átlagos ember úgyszólván NEM LÉTEZIK!

A fogyasztást befolyásolja az egyén testtömege, génállománya, emésztési rendszere, fizikai munkavégzése, stb...

2013. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

"A fogyasztást befolyásolja az egyén testtömege, génállománya, emésztési rendszere, fizikai munkavégzése,"

Meg az életmódja. Egy paleós például nemigen eszik hagyományos értelemben vett szendvicset.

2013. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!