Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hízlal-e a cukormentes energia...

Hízlal-e a cukormentes energiaital?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 12:01
 1/6 anonim válasza:
Olyan mint a light cola.....
2009. nov. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Persze,hogy hizlal,mert édesítö van benne,meg aromák,stb....
2009. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
igen, hizlal, mert irtózatos étvágyat csinál
2009. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól még kalória van benne hogy cukor kevesebb..


.most mélyebben nem mennék bele hogy édesítő c curko jobb-e

2009. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Helló!


1.) hízlaló étel nincs, csak rossz időzítés a táplálkozásban

2.) cukor mentes eneriga italba kb. 2 gramm szénhidrát van ami maximum 8 kcal, ha valaki ettől elhízik az már nem ezen múlik

3.) "étvágy csináló hatás" szerintem eléggé szubjektív dolog, pár inkáb pszichikai jelenség, én még nem tapasztaltam, de attól még lehet hogy másnál okoz.

2009. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a saját tapasztalataimból azt mondom, hogy NEM hízlal. Rengeteget (több mint 70 kilót) adtam le, és rendszeresen ittam cukormentes energiaitalt. A kalóriája elenyésző, a koffein felgyorsítja az anyagcserét (és több kalóriát éget el ezáltal a szervezeted), valamint nincs is jobb mint futás, vagy edzés előtt egy jó "sugárfrí" red bull. Ezért nem, hogy nem hízlal, de a fogyás szempontjából még hasznos is szerintem.
2009. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!