Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pizzaevőverseny - milyen...

Pizzaevőverseny - milyen feltétűt érdemes választanom, ha minél többet kéne megenni 45 perc alatt?

Figyelt kérdés

Szombaton lesz a giminkben a diáknap, és a vetélkedőn az egyik feladat a pizzaevőverseny lesz, minden osztálynak egy embert kellett jelölnie, aki megpróbál megenni egy 50 cm-s pizzát 45 perc (tehát egy tanítási óra) alatt.


Vékony lány létemre borzasztó nagy étvágyam van, ezt mindenki tudja az osztályban is, úgyhogy úgy egyeztünk meg, hogy én képviselem az osztályt. Holnap le kell adni, milyen pizzát szeretné(n)k.


Először, ami eszembe jutott, az a sima sajtos-paradicsomos pizza volt, mert azon kevés a cucc, de félek, nehogy túl száraz legyen és ne "csússzon". A kedvencem a tejfölös csirkés és a mexikói kolbászos-babos-kukoricás, rosszul járnék, ha ezek közül választanék? Vagy fele ilyen, fele olyan?


Igyak közbe vizet, vagy ne igyak? Ketchup, majonéz szerintetek mehet rá? Ettem már meg ennyi pizzát, csak azt kicsit hosszabb idő alatt, kb. másfél óra, szóval nem tudom. Azért a háromnegyedét biztos meg bírom enni.


Ja meg hogy érdemes-e enni előtte, mert logikus lenne hogy ne, hogy minél éhesebb legyek, de hallottam, hogy olyankor kicsit összeszűkül a gyomor.


Köszi a válaszokat, segítséget előre is :)


2013. dec. 19. 14:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
sima hawai : sok sajtal ,és ne rákérd a kechapot hanem külön.
2013. dec. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet :)

Egyébként miért jobb, ha mellé kérem a ketchupot?

2013. dec. 19. 14:45
 3/18 anonim válasza:
69%
Marhacsülköset, tengeri herkentyűkkel :D
2013. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Azért mellé kérd a kechapot mert ha száraz a pizza tészta magadnak tudod adagolni a kechapot : inni pedig csak kortyokat igyál ,és vízet kérj mert az nem telit el mint a szénavas ,és cukros üditők..
2013. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Vékony tésztást kérj . mert a vastag tésztás pizza jobban telit . a szénhidrát miatt.
2013. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Habár nem hangzik rosszul a marhacsülkös-tengeriherketyűs, szerintem most sajnos kihagyom :D Na majd jövő hétvégén :D


Köszönöm így most már a ketchupos tippet is, ez tök jó így, és mindenképp vékony tésztásat fogok.

2013. dec. 19. 15:20
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg nézd meg : a Fald fel Amerikát :YOU TUBE pizza evő veresenyeket hátha kapsz még pár ötletet .
2013. dec. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Juj, köszi :D


Naaagyon tud a faszi - megnéztem most az előbb a colorado-i "mérföldköves" óriáspizzás részt :)van rajta anyag rendesen, az tuti...

2013. dec. 19. 15:35
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, négy évszakot kéne kérni, hogy ne legyen unalmas. Talán könnyebb enni, ha nem csak egyhangú. :)

Én kérnék szerintem olyat, amiben van bolognais (mert az a kedvencem), zöldséges, gombás és sonkás rész (mert ezek meg könnyebbek) - vagy sajtos, mindegy.


A ketchup szerintem is mellette legyen, és te adagold.


Kis kortyokkal sima vizet igyál mellé.


Hajrá, nem kis vállalkozás. :D

2013. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Én pl a sajtot nem bírnám, nekem túl sok lenne ennyi zsír (ami a sajtban van).
2013. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!