Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kukac a narancsban? Hogy...

Kukac a narancsban? Hogy került az bele?

Figyelt kérdés
Elkezdtem hámozni egy narancsot és egy puhább részbe "belefúródott" az ujjam és kijött a leve, meg pár ilyen feketés pötty, először azt hittem apró magok, de láttam, hogy elkezdenek mászni a narancson, akkor közelebbről megnéztem és azok valami bogarak voltak, vagy nem tudom és akkor szétszedtem a narancsot és volt benne egy kb 2-3 mm-es fehéres kukac meg pár kisebb :S Fúújj, nem is tudtam, hogy a narancsban is vannak ilyenek, azt hittem, hogy csak az almában, cseresznyében stb... Ezek szerint máskor is szokott lenni (még nem vettem észre)? Vagy ez nem olyan gyakori?
2009. nov. 29. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szokott lenni,àltalàban azért veszek mindig keményebbet.Még a lisztben is van kukac,meg kitudja még mi mindenben.Igaz nem tul gyakori.Valoszinü,nem minden egyes narancs rejt kukacot,vegyél nyugodtan tovàbbra is,de inkàbb keményebbet,és otthon hagyd puhulni 1-2 napot.
2009. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!