Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig élhet úgy az...

Mennyi ideig élhet úgy az ember, hogy csak és kizárólag almát eszik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy semmi mást nem ehet mellé.Almából viszont annyit amennyit szeretne. Mennyi időbe kerül míg teljesen leépül a szervezete? Mikor lépnek fel a vitaminhiánynak az első jelei? Mikor lesz látható rajta az energiaveszteség?

2014. jan. 6. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sokáig! A szervezet igényli a fehérjét, zsírokat és a szénhidrátot is, melyek hiányában az egyén először leépül, majd meghal. Egyébként az emberi szervezet védekezik az ilyen szélsőséges diliségekkel szemben. Nincs az a erősjellemű ember, aki képes pl. 1 hónapig csak almát fogyasztani
2014. jan. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha vizet iszik, és almából végtelen mennyiséget ehet, és bír is enni, pl csővel direktbe a gyomrába töltik az almapépet, akkor szerintem hónapokig is életben maradna. Mint az előző írta, ha szájon át kell enni, akkor nem fogja bírni sokáig.


Elvileg almából lehetséges bevinni a megfelelő kalória mennyiséget (napi 2-2,5 kg elég lehet), ha megmarad a gyomrában. Tehát nem az éhségbe hanem a különböző hiánybetegségekbe fog belehalni. Én azt gondolnám hogy olyan 2-3 hónap alatt már jól láthatóan megindulna a leépülés, és mondjuk 6 hónap alatt halna meg. Persze függ attól is, hogy milyen gyógyszeres kezelést kaphat mellette.


De nem vagyok szakértő, szóval ezt csak én így gondolom.

2014. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!