Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Házi füstölt kolbászt hogy...

Házi füstölt kolbászt hogy tároljuk?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk, van egy garázs pluszban és a az erkélyen egy rész leválasztva, ami sötét és hüvös. (már ezek a helyek jöhetnének szóba leginkább) De az a baj, hogy a garázsban is és ezen a részen is volt már egér... A házban belül sosem volt egér. Mit csináljak akkor fagyasszam le? MÉg úgy látom, hogy szikkadnia kellene.

2014. febr. 6. 21:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egérnek igazán nem gond felmászni a kolbászért. tényleg fel tud menni a falon is.

De a macska nem XD. ha lenne egy cicusod, nem lenne egérgondod.

Bár a macskák között is lehetnek korruptok és összejátszhatnak az egerentyűvel. az maus elrágja a madzagot, aztán lent együtt lakmároznak:)

Viccen kívül a hideg garázs jó megoldás, elvileg most nincsenek egerek, hacsak nálatok tanyát nem vertek az ősszel.

Valami egérmentesítő módszer kell akkor.

Semmiképpen ne tedd fagyasztóba, a füstöláru soha nem lesz olyan kiengedve, mint eredi állapotában.

Sima hűtőben (ha már rendesen kiszáradt )1-2 pár sütő,-vagy zsírpapírban hetekig tárolható.

2014. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:):) Végül is a garázsba akasztottuk fel :)
2014. febr. 8. 12:41
 13/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs már egér a garázsban, mivel jón ideje nem fogy a méreg, és élelmiszer meg nincs a garászban.
2014. febr. 8. 12:42
 14/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, túl gyorsan írtam: jó ideje nincs már egér a garázsban szerintem.
2014. febr. 8. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!