Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Normális, ha 18 évesen imádom...

Normális, ha 18 évesen imádom a bébiételt?

Figyelt kérdés
nemrég kaptam rá, de annyira,h akár főétkezések helyett is ezt eszem. nem egészségtelen ilyet enni ennyi idősen? mert fincsinek nagyon fincsi.
2008. júl. 20. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Semmiképp nem egészségtelen, de azért nem bizti hogy 18 évesen ilyeneken kéne élned. Amúgy nekem is ízlenek:):):)
2008. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%

nagyon finomak, az biztos. De mire jóllaksz velük, rámegy a vagyonod...

Inkább csinálj otthon magadnak ilyen kaját (babaszakácskönyvekből lehet) mire gyereked lesz profi leszel :)))

én így tettem...:))

2008. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 évesen szintén imádom. Mondjuk nem az üvegeset, bár az is finom. Én simán megcsinálom magamnak, zöldségből, gyümölcsből, húsból. Legfeljebb azzal lehet gond, hogy ha nagyon hozzászoksz, akkor később nehezebben emészted meg a rendes kaját, illetve nem fogod bírni a fűszereset. Plusz a fogaknak is jót tesz néha egy kis munka.
2008. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, elég drágák. Ilyet magadnak is csinálhatsz, csak főzz meg valami zöldséget krumplival egy kis vízben, meg főzz bele puhára egy kis húst, aztán ha elfőtt a leve, akkor turmixold le, és kész is. Olyan, mint az üveges :) Amúgy én 21 vagyok, és nem szeretem. Mondjuk nekem kilenc hónapos a kisfiam, és amiket mostanában kaphat már az üvegesek közül, azok egész finomak, de a hat hónapos kaják meg a négyhónapos kaják borzalmasak voltak. De én nem tudnám magamtól ezeket enni. Szerintem nem lesz amúgy tőlük semmi bajod, ha megfelelő mennyiséget eszel belőle.
2008. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szia!Én sem vetem meg, de a Te szervezetednek nem erre van szükséged.Szerintem max.kaja után nasizz ilyeneket.
2008. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem üveges bébikaját evett csoki helyett amikor fogyózott, 10 kg lement róla 2 hónap alatt, és nagyon szerette az ízeiket!
2008. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én imádom,bár utoljára kb 4 éve ettem :(

de emlékszem,amikor unokahugom pici baba olt,mindig meghagyta nekem az utolsó 1-2 falatot,mert nem bírta megenni,és annyira fincsi volt :)) a legesleg finomabb valami zöldség keverékes vagy milyen volt ...

edig úgy döntöttem,nem akarok majd gyereket de a baba kajáért már megérné :D dh xd ... :P

13L

2011. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!