Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Imádom a gyümölcs joghurtot,...

Imádom a gyümölcs joghurtot, ahogyan minden tejterméket! De milyen lehet a gyümölcs ízesítésű kefír?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát?! Cirka olyan, mint annak idején a csokis sajt.
2010. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a natúr joghurtot is szoktam gyümölccsel vagy gyümölcspéppel enni. Nagyon finom, és biztos nincs benne mindenféle E vacak és színezék.
2010. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyetértek. Én is szoktam. Pár fajta gyümölcs, egy kis gyümölcsszörp vagy szirup, elsősorban színezésnek. Ettől nem leszek garázda, és arról sem halottam, hogy olyan sokan halnának meg joghurt túladagolásban (Igaz, tegnap egy ültő helyemben bekanalaztam két 450 gr-os pohárral.)

De én a kefírrel lennék kíváncsi, aminek natur állapotban más az íze.

2010. márc. 12. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek: Ha-ha, kis vicces! Nem lehetett az annyira rossz, hiszen évtizedekig forgalmazták.

Mindnyájatoknak: A gyümölcs kefír nem lehet olyan rossz. A kedves kérdező kedvéért kimentem a konyhába, elővettem egy kefírt. Pár kanálnyit összekevertem egy kis almakompóttal, leöntöttem egy kis eperszörppel. Nekem ízlett. Lehet, hogy az édes szörptől, de nem hatott át a kefír jellegzetes "erős" íze.

2010. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát akkor ne csak beszéljünk róla, gyerünk próbáljuk is ki
2010. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam, elsőre ízlett, de lehet, hogy azért, mert az édes szörp elnyomta a jellegzetes kefír ízt, amit egyébként szeretek.
2010. márc. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban a szüleim mindig készítettek kefírt kefírgombából, és hogy ne legyen túl unalmas mindig más gyümölccsel turmixolták össze. Nagyon finom volt, én imádtam! :)
2010. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyszerű! Akkor én is kipróbálom. Köszönöm.
2010. márc. 15. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!