Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megfőznétek beteg csirkét?

Megfőznétek beteg csirkét?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehetett a baja. Felpucoltam a szívét fehér burok vette körül (először azt hittem valami daganat, majd nézte, hogy az a szíve) Csupa fehér a mája is, a háján is fehér hártya. A comja, mellehúsa stb szép piros, de van rajta a hártya, azon fehér rakódások vannak, leszedhető, ha nekiállok. Kuka az egész csirke?
2014. febr. 18. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább kuka. nem tudhatod ,hogy mi baja volt szegénynek.
2014. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jézusom, naná, hogy kuka!!!
2014. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A csirke nagyon utálatos dolgokat tud produkálni ha romlottan eszi, legyen az tojás vagy maga a húsa. Én egyszer megjártam, igaz nem tudtam róla, de azóta odafigyelek.
2014. febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez romlott nem lehet, hisz most vágtam le 1 órája. Inkább a baja izgat. De lehet, hogy csak a szíve betegedett meg és azért a sok fehér a belső szervein mert nem pumpált elég vért. Nem tudom. Májbajos csirkéket már láttam és ettem is, nyilván a máját nem. De ilyet még sose láttam.
2014. febr. 18. 11:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Inkább kockáztatnád, hogy te is elkapj valami cifra betegséget?

Másrészt azért gyomor is kell ahhoz, hogy egy ilyet valaki megegyen...

2014. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A húsok szépek.
2014. febr. 18. 12:39
 7/12 anonim ***** válasza:

Tedd félre a belsőséget, addig ne készítsd el a csirkét, míg nem látta állatorvos. ezt persze csak akkor ajánlom, ha sok csirkéd van, nehogy beteg legyen a többi is.

Én nem merném megenni, pedig nem vagyok finnyás, de , ha valóban beteg az állat az nem vicc. Kutyusnak se add oda, míg nem tudom , mi az oka.

A kuka sem megoldás, mert veszélyes hulladék.

talán el kellene ásni majd a kertben.

2014. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen ki kell dobni. Nem a húsán látszik a csirkének hogy beteg, hanem a belső szervein. Csibevágásnál alap, hogy először a máját nézzük meg. Ha annak baja van, akkor kuka az egész.


Én nem enném meg a helyetekben.

2014. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én csak a máját szoktam kidobni ha az foltos vagy köves. A többi részétől nem volt bajunk.

Mindegy, nem eszem meg, a szép részeit megfőzöm a kutyának.

Hétvégére tervezek nagyobb csirke vágást, ha abban lesz beteg akkor megmutatom dokinak, ezt az egyet nem, azért nem fizetek 4000 ft-ot, hogy ránézzen.


Jómultkor vittünk egy csirkét, rá se nézett, tünetei szerint gumboró (nem hinném, hisz fel lettek itatva, sőt elhullás se sok volt) a lényeg, hogy azt javasolta daraboljuk őket a fagyasztóba, mielőtt megdöglenek.

2014. febr. 18. 13:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Lári-fári! Már régen megettem volna ez idő alatt. Nem vagytok Ti patológusok, hogy a tetemet vizslassátok! Az állat élt, tehát nem volt komoly baja! A cigányok is megennék a falu végén a dögkutból. Nem voltatok még igazán éhesek!
2014. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!