Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hallottatok már arról, hogy...

Hallottatok már arról, hogy földet etettek a beteg emberrel?

Figyelt kérdés
Az Artamavonok c.regényben olvastam,és itthon nálunk is volt ilyen eset.Elképzelhető hogy ktisztítja a beleket és még nyomelemeket is lead?
2013. nov. 22. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hallottam. A faszén gyógyhatásáról olvastam. El kell szenesíteni a fát és azt enni. Van róla cikk, hogy milyen betegségnél mennyit és hogyan.
2013. nov. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van rá példa:

[link]

2013. nov. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Több okot is hallottam már földevésre.


Az egyik az éhség volt, észak-amerika déli részén lévő indiánok csinálták.

A másik a méregtelenítés, de ha jól emlékszem, ez konkrétan agyag evés volt... ami végül is a föld része.

A nyomelemek is teljesen logikus, az állatokat is hajtja az ösztön hogy így pótolják a hiányosságokat, pl a sósabb részeket tömegesen látogatják, ásványi anyag beszerzés céljából.

A természeti népeknek ez természetes.

Ami nem konkrét föld evés, de más étellel földet is esznek, pl gumós, földben termelt növények, nem igazán mossák meg őket (víz hiányában) csak úgy megeszik.

Ez afrikára jellemző, és gyakorlatilag egy homeopátiás kezelésre hasonlít.

A földben lévő baktériumokhoz gyerekkoruk óta hozzászoknak, szimbiózusban élnek velük, a szervezetük részévé válnak azok a mikroorganizmusok.

Ez hozzájárul az erős immunrendszerükhöz.

Pl ezért ihat egy európai ott csakis palackozott, ellenőrzött vizet, ha nem akar meghalni, és ezért ihatnak ők minden probléma nélkül bármilyen helyi vizet.

2013. nov. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!