Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A kavarós kávé tényleg károsab...

A kavarós kávé tényleg károsabb a szervezetre, mint a rendesen kifőzött kávé?

Figyelt kérdés

Én granulátum kavaróst iszok, nem bántja a gyomorsavam, nem fúj fel, nem keserű annyira.

De azt mondják, a szervezetre sokkal károsabb,mint nem a csupán natúr otthon őrölt kávé, hanem a porként vett lefőzött is..



2014. márc. 4. 09:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Butaság. Az élvezeti értéke sehol nincs egy jól készített kávéhoz képest, de ha neked ez ízlik, idd azt. Nem fog jobban ártani. Sőt értelmes mennyiségben a kávé egyáltalán nem ártalmas. Kicsit olyasmi, mint az alkohol vagy a csoki. Mértékkel mindegyik jó dolog.
2014. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Már miért lenne káros? A lefőzöttől olyan érzésem van, mintha savat innék. A port meg felöntöm annyi vízzel, amennyivel akarom, kevés por és lágy kávét kapok. Ja, ha káros, hát sorry, 20 éve iszom a Nescafét meg Ricorét, keveset iszok, nem dohányzok, szerintem nem a kávétól fogok meghalni.
2014. márc. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Janinak:) aki üzenget


[link]


[link]

2014. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Azért, mert tele van adalékanyaggal, amelyek káros hatását senkin nem próbálták ki, most tesztelik rajtatok.
2014. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kedves okoska. Melyik ilyen adalékról tudsz? Szaladj, tegyél büntető feljelentést, ha ilyen jut tudomásodra, máskülönben te is perelhető leszel, ha valaki megbetegszik tőle.
2014. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
:D Köszi a válaszokat. Még mindig nem tudom mi van xD
2014. márc. 4. 10:36
 7/16 anonim ***** válasza:
Kaptál száz választ, miszerint nem árt, és még mindig nem tudod, mi van. ... Ez azért nem a válaszadót minősíti. :)
2014. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"most tesztelik rajtatok."

jaja, az instant kávé még csak 100 éves, MOST tesztelik először. :D

2014. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az instant kávé iparilag megfözött és megszárított kávé. Az szárítási eljárás miatt lesz granulátum, mindenféle adalék nélkül.


A fözött kávéhoz képest az egyetlen különbség, hogy ezt mág megfözve veszed.

2014. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

10:39 ha figyelmes lennél, látnád hogy "vita" folyt, miszerint valaki szerint semmi káros nincs benne, más szerint lehetséges hogy káros.

Szerintem könnyen felfogható felesleges kötekedés nélkül..

2014. márc. 4. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!