Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A kavarós kávé tényleg károsab...

A kavarós kávé tényleg károsabb a szervezetre, mint a rendesen kifőzött kávé?

Figyelt kérdés

Én granulátum kavaróst iszok, nem bántja a gyomorsavam, nem fúj fel, nem keserű annyira.

De azt mondják, a szervezetre sokkal károsabb,mint nem a csupán natúr otthon őrölt kávé, hanem a porként vett lefőzött is..



2014. márc. 4. 09:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Lévén, hogy ilyen komoly kérdést tettél fel, és látványosan nem értesz a témához, elhiszem, hogy neked ez vitának tűnt. Nekünk, többieknek nyilvánvaló volt, hogy az az egy beszólás egy, még nálad is sötétebb ember okoskodása volt csak, nem vita. Mivel én folytattam a "vitát", annyira nem mondasz vele újat, de köszönöm.
2014. márc. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom. A kavarós kávé tényleg NEM károsabb a szervezetre, mint a rendesen kifőzött kávé.
2014. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Te egy nagyon gyenge ember lehetsz, ha csupán ennyi miatt lenézel egy embert aki pont nem annyira "járatos" az adott témában,mint te. Igen, azért tettem fel a kérdést, mert nem tudtam a választ és szerettem volna megtudni... Ez az oldal pedig erre való, a válaszolók pedig segítők, akik megmagyarázzák, nem pedig azért járnak ide,hogy gúnyolódjanak és lenézzenek olyakat,akik pont a témát nem tudják. Hogy nem tudsz értelmesen válaszolni,csak magad minősíted.

Miguel, Neked pedig köszi a választ :)

2014. márc. 6. 08:02
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Csak a pontosság kedvéért: Elsőre simán válaszoltam. Másodikra is. Utána pedig az értelmi képességeid hiánya miatt szóltalak le, nem azért, mert fogalmad sincs a kávéról. Attól még lehetnél értelmes ember is nyugodtan. Persze bizonyára ezt sem érted.
2014. márc. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Na most mi lesz, elkerülted pont te a figyelmem akkor..
2014. márc. 6. 09:06
 16/16 A kérdező kommentje:

Akik értelmes válaszokat adtak, mindnek köszönöm, majd megpróbálok utánajárni még ha lesz időm rá.

Akik meg nem nyugodtak az egójuktól, azoknak nem köszönöm, minden jót.

2014. márc. 6. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!