Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a boltokban dolgozn...

Mit vegyek a boltokban dolgozni menet gyümölcsök, joghurtok mellett?

Figyelt kérdés
Fogyókúrába kezdtem így a szénhidrát adagomat ( ami rettentő sok volt ) szeretném lecsökkenteni egy ideje, de már unom a gyümölcsöket és a zsírszegény joghurtokat is. Munkába menet mit vehetnék mi?
2014. márc. 11. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem dobsz magadnak össze otthon valami fincsi salátát, és viszel belőle műanyagdobozban?
2014. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg lehetőség van, bár ha Te zsírszegény joghurtot eszel, akkor valószínűleg, a masszívan zsíros cuccok kiestek, pedig azok elég jó éhségre s még boltban is tudsz venni pl. olajos magot... Van, aki a fehérjére koncentrál és húst, tojást, sajtot eszik némi zöldséggel. Gondold át, mit akarsz, honnan tudhatnánk, mifélét szeretnél enni? :)
2014. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyumolcs az szenhidrat a javabol! A joghurt, ha nem natur, szinten.

Vegyel sovany dobozos turot, kefirt, szeletelt sajtot, kockasajtot,sovanysonkat, zoldsget, ezeket siman eheted. De inkabb otthonrol dobj ossze valamit. Fott tojas, fott virsli, gorog sali, tojasomlett, natur sult vagy fott hus (hidegen sem ehetetlen egy kis zoldseggel).

2014. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg olyan szálláson vagyok, ahol főzni, sütni még 2 hétig nem lehetséges, így nagyrészt hideg étel játszik. ( ezt kifelejtettem ) és reggel egyszerűbb beugrani a sarki boltba meló előtt.
2014. márc. 11. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az otthonkészült saláta tűnik a kegegyszerűbbnek, este belerakod egy dobozba és kész. Ráadásul olcsóbb.
2014. márc. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!