Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mivel kínálhatnám meg hétvégén...

Mivel kínálhatnám meg hétvégéna vendégeket (nem ebéd csak vmi egyszerű lenne jó tálcán) ami egyszerű és gyorsan kész és a baba nagyon sírós és kevés az időm az elkészítéséhez?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 20:10
 1/6 anonim válasza:
76%
Kozeli cukraszda: sos es edes, esetleg toltott falatok, majd sutik egy kaveval.
2008. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

kőrözötteskenyér.

túró , só pirospaprika, kevés tejföl. Rá akenyérre, reszeltsajtot és főtt tojást tehetsz mellé.

Én szoktam apritott vörös,vagy zöldhagymát kis tálba, de azt mindenki tegye magának.Ez hamar kész..télen,hidegben is fino,de ha véletlen 40 fok lessz amit most én nemlátok, akkor is frissítő. A babának pedig mutogasd amit csinálsz , hátha örül neki.

2008. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Valami egyszerű sütit is csinálhatnál, gyümölcskenyér?
2008. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Vagy különleges teával...
2008. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez egy recepteskönyv:Édességek sütés nélkül



*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2008. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Készíts meggyes vagy túrós rétest.Lapok készen kapható.Megtöltöd aztán sütöd.Egyszerű gyors.

Ha kell,leírom részletesebben.

2008. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!