Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mostanában nagyon keveset...

Mostanában nagyon keveset eszem! Tudom hogy többet kéne mert nem lesz jó vége, de elkezdem rágni az ételt és nem bírom lenyelni. ( nem fáj a torkom meg semmi ilyesmi. ) Mit csináljak?

Figyelt kérdés
5 napja ettem rendesen, ebédet. Az egy normális adag volt. Viszont aznap már nem ettem, mert nem voltam éhes. Ilyen előfordul. Másnap vidámparkba mentünk, se nem akartam hogy baj legyen szóval nem ettem, de nem is kívántam semmit. Utána nem éreztem jól magam és semmit sem ettem. Még annyira ez sem bosszantott, de következő nap egy szelet pirítóst ettem reggelire, és ennyi volt a napi fogyasztásom. Ma egy fél islert ettem,és 2 db nektarint. Nagyon félek hogy egyszer csak összeesek, de egyszerűen nem bírok enni.
2013. júl. 18. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb baj lesz belőle. Nem tudom, hogy lelki oka van-e, vagy szervi, de sürgősen menj el a háziorvoshoz, kell egy kivizsgálás, és addig is legalább sok folyadékot igyál és gyümölcsöket, vagy leveseket egyél.
2013. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!