Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi az igazság a McDonald's-os...

Mi az igazság a McDonald's-os ételekkel kapcsolatban? (lent fontos)

Figyelt kérdés
Tényleg olyan "szemét" ételek, vagy minőségibb húsokból készülnek? KÉREM csak olyan válaszoljon, akinek személyes tapasztalata van,ott dolgozott. Az ne válaszoljon aki az unokabátyja csajának öccsének haverjától hallott dolgokat!
2011. jan. 4. 14:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
3%
Én nem ott dolgozom de azt tudom hogyha sokat eszel (kb. minden nap) akkor rákot is kaphatsz!! Ez nem kamu!! ugyanis a McDonald's alapítója beakarta bizonyítani , hogy a McDonlad's kaja egészséges és minden nap azt ette és kb. olyan 1 év után rákos lett !! :( Szerintem elég egy hónapban 3szor enni.. Ha nagyon szereted!! Mert gondolom nem akarsz úgy járni mint a McDonald's alapítója ..
2011. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%
Super Size Me filmet ajánlom figyelmedbe...
2011. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

Nem, abszolút nem szemét ételek, de ez nem jelenti azt, hogy a tápanyag értékük magas lenne.


Meg lehet enni, nincs benne több méreganyag (esetleg több tartósítószer ügye, de ez minden készételről elmondható) mint a többi boltban vett dologban.


De pont a folytonos szállítás, fagyasztás, hirtelen elkészítés miatt a benne lévő szinte minden fontos tápanyag eltűnik, marad a fehérje, szénhidrát, zsír. Ebből a fehérje jó dolog, de a többiból nem árt, ha nem pakolod magad tele minden nap (na ez nem azt jelenti, hogy nincs rá szükség. Zsír és szénhidrát nélkül is épp ugyanolyan gyorsan el lehet patkolni, mint mondjuk c vitamin nélkül, csak ezeket a szervezet elő tudja állítani maga, vagy legalábbis sokkalta több készlet van tartalékon.)


Na, szóval, összefoglalva: ha hetente megeszel egy adag mekis kaját, semmi bajod nem lesz belőle. Ha naponta lenyomsz két bigmac-et, sok kólával, még több krumplival, elég hamar meg fog látszani az eredmény.

2011. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
56%

A húshoz mindenféle adalékanyagot adnak.

Egyébként youtube-on vannak videók. Sült krumpli fél év után is úgy néz ki mint ha frissen sült volna. Hús is pár hónapig bírja és ránézésre meg sem mondod, hogy már 3 hónapos. Most akkor gondolhatod, hogy mi van benne.

2011. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%

"Én nem ott dolgozom de azt tudom hogyha sokat eszel (kb. minden nap) akkor rákot is kaphatsz!! Ez nem kamu!! ugyanis a McDonald's alapítója beakarta bizonyítani , hogy a McDonlad's kaja egészséges és minden nap azt ette és kb. olyan 1 év után rákos lett !! :( Szerintem elég egy hónapban 3szor enni.. Ha nagyon szereted!! Mert gondolom nem akarsz úgy járni mint a McDonald's alapítója .."


Ezt honnan szedted? Valami buta körlevélből? Nem kell ám mindent elhinni.

2011. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
14:41 ugyanígy csinál a krumpli is, ha te sütöd ki és kellően száraz helyiségben tárolod. Sőt ugyanígy készülnek a múmiák is :D
2011. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%

Akkor járjatok a Burger Kingbe... :D


Párizsit, zsírszalonnát, 200 forintos virslit, kólát, energia italt, összes alkoholt (kivéve bor, sör), pörköltet, összes előre csomagolt ételt, KFC-t, Subwayt be lehetne tiltani ilyen alapon. Miért mindig a Mekit támadják?


Ha 10 tudós ír arról, hogy a Meki káros, hízlal, akkor jön 10 másik, aki ír az ellenkezőjéről. Mindenki azt hisz el, amit akar.

2011. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Super Size Me pedig azért hülyeség, mert a pasi folyamatosan gyorséttermi kaját zabált. Nem életszerű, maximum pár gyökér amerikai esetében.
2011. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
11%
Egyálltalán nem körlevél.. Még a barátnőm apukája mondta , aki aztán nem egy buta ember ..
2011. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
59%
egézségtelenek legalább 10 hambit sütnek ki 1 zsírban
2011. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!