Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Napi hány deci olivaolaj...

Napi hány deci olivaolaj elfogyásztása "ajánlott"?

Figyelt kérdés

Szóval olvastam hogy hosszútávon kisimítja a bőrt, az öregedési folyamatokat lassítja ...stb.

tehát jótékony hatással van. Kérdés napi hány decit kell belőle elfogyasztani?


2014. máj. 17. 02:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Meg akarsz halni? Az olaj nem ivásra való! Kend az arcodra, de nehogy megidd!
2014. máj. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
1 kanál reggel, akár kenyérr, vagy més formában, ha emésztési problémád van. De csak kúra szerűen alkalmazzák.
2014. máj. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Arról hallottam, hogy barackmagolajat iszik valaki - naponta egy kávéskanállal.
2014. máj. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy kávéskanál reggelente
2014. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kematox válasza:
52%
Jó eséllyel az 1 kanál oliva olaj is csak hasmenést fog okozni.
2014. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

dehogy okoz hasmenést, te jó ég...

ha valamit kisütsz olajban, érdekesmód attól sincs hasmenésed, nem? vagy javíts ki, ha tévedek...

2014. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom, itt a gyk-n tanultam meg, hogy az embereknek mindentől hasmenésük van. Én nem értem, nekem semmitől nincs, biztos különleges vagyok.

Mivel én nem szeretem az olívaolaj ízét, nem fogyasztom, csak extrém ritkán, pl. az aszalt paradicsomaim vannak benne s a hermelín is azzal készül (camambert-féle pácolt sajt :)). Fiatalságom megőrzésére a jó génjeim mellett különféle dolgokat használok, próbálom jól érezni magam és tervezem a sokkal több mozgást és edzést, az tuti jót tesz, plusz vigyázok az étkezésemre is.

Ha olajat akarnék enni, ételben tenném, nem szeretem a zsírok kanállal lenyomását, nem élvezetes.


1 dl olíva közel 900 kalória, már csak emiatt sem hiszem, hogy deciszámra innák sokan :D

2014. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0 deci.
2014. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!