Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » KFC-s ujratoltheto poharakon,...

KFC-s ujratoltheto poharakon, van valami titkos erzekelo, hogy pl csak az adott napra ervenyes?

Figyelt kérdés
Szóval ha veszek egy ujratolthetoset, es elrakom, akár 1-2 hónap múlva is tudom használni? EZ van odairva: "Korlátlan újratöltés a nagy szomjúság ellen. Fizess egyszer és igyál, ahányszor csak szeretnél." Nincs kikötve hogy 1 napi használatra, meg amugy se nezik pl:Árkád , nagyobb helyeken, nem jegyzik meg hogy te ott voltál vagy nem
2014. máj. 27. 00:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Siman megcsinalhato. Milyen erzekelo lenne? Ezen jot nevettem. Én meg szoktam csinalni neha
2014. máj. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát te sem vagy normális... titkos érzékelő. :))))
2014. máj. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Tesómnak régen egy KFC közelében volt a sulija. Sokáig csinálta, hogy minden nap visszament és újratöltötte.

DE rájött, hogy az új poharakat úgy csinálják, hogy egy idő után az anyag nem bírja a nedvességet és elenged, így már nem lehet használni.

Tehát most nem sokszor lehet utántölteni.

2014. máj. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Az az igazi, torolmetszett proli... Persze, jarj vissza minden nap, sot, biztasd a barataidat is erre, hatha megszunteti a KFC ezt a lehetoseget, amivel a FIZETO vendegeknek akart 'jofejkedni'.


Egyebkent nyilvan nincs erzekelo, de a pohar papirbol van, par hasznalat utan elazik es szetnyilik az alja.

2014. máj. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk elég kicsinyes és undorító dolog ez... Borzasztó szánalmas ez az ingyenélés.
2014. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%

De miert az? Igaza van én amúgy a melibe jartam vissza egy időbe de mar bizti őr ott all az uditosnel es ki van irva nem utantoltheto akkor meg miert nem a mekis adja mint mas mekibe? Fura nem? Mi bejartunk egy hetig siman jo volt a pohar. 500 ftos menüt hetente 1x megeri es utana ingyen van a pia 1 hetig de mpndom most mar itt nincs de nalam olyan is volt hogy burgeres poharba az alleba beletoltottem a kfcs pia senki sem szolt. Az ikeaba meg olyat lattam de azt en se mernem megcsinalni hogy uvegbe toltotte valaki az automaatabol.meg az ingyen kave helyett ott mindenki uditot is iszik ugyse nezik.

En amugy azt mondom ahol lehet ugyeskedni kell.

Pl a minap levettem a melltartorol a probafulkeben a plussz pantot es elhoztam mert az enyem mar behullamosodott amugy meg jo a melltarto igy olyan mintha uj lenne. Meg a balerinamhoz soseveszek harisnyzoknit penzert hanem. Mindig kicserelem egy cipouzletben igy mosni sem kell a probazoknit naponta.

Ha lrnne benne erzekelo dragbabb lenne mint maga az udito

2014. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%
Mi meg azt is szoktuk hogy jarkalu k a plazakban es mindenhol utantoltsuk a poharat igy megvan a napi program es a napi üditőzés is olcson van ingyen. Meg a probazoknit is mindigmashol cserelgetjük meg azt is szoktuk ha megtetszik egy cucc megvesszük aztan masnap felveszsük harmadnap meg visszavisszuk hogy nem jo es adjak az arat.meg a wc papirt is hazaviszuk a plazabol es a folyekony szappant kifogyott tusfurdos uvegbe.sokat lehet ezeken sporolni. Meg parfumot se vszünk minden nap masik plaza masik uzlet befujjuk magunkat aztan jo. Mindenki ezt csinalja sztem
2014. máj. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
#7: remelem csak trollkodsz...
2014. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Hát halljátok, ti aztán undorító emberek vagytok!

Kívánom, hogy majd veletek szemben - tehát a ti károtokra - is ügyeskedjenek mások!

2014. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

nekem volt olyan menzakártyám.. ami tiszta fehér volt műanyag, és lézer olvasta be hogy melyik menüt fizettem be. Na ilyen érzékelőre gondoltam

Egyébként miért lenne ingyenélőség? Azt irja fizess egyszer, és igyál korlátlanul

2014. máj. 27. 14:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!