Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha lehetőség nyilna webshopon...

Ha lehetőség nyilna webshopon keresztül, házhozszállitással intézni a mindennapos bevásárlást (alapvető élelmiszerek, vegyiáru és minden egyéb) igénybe vennétek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 14:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó! Már-már meggyőztél. Csak ámultam, hogy mindig mindent megkaptál, fizethettél kártyával, olcsóbban jöttél ki, mint ha magad indultál volna vásárolni, pontosan kihozták, stb. Aztán visszagörgettem és láttam, hogy ez természetesen nem Magyarországon és nem egy magánvállalkozás honlapjáról történt :=). Így már érthető a sok pozitív tapasztalat!

Egyébként a Cora is próbálkozik már hasonlóval, de még csak részben, mert nem szállítják ki: előre leadhatod nekik a bevásárlólistádat az időponttal, és az áruházzal amikor és ahol át akarod venni. Ha jól emlékszem, akár egy óra múlva összerakva vár a cucc. Tudom, nem ugyanaz, de legalább alakul.

2010. jan. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én vegyi és háztartási árukat szoktam weben vásárolni a haztartasi.bolthely.hu oldalról mert olcsók gyorsak kedvesek.
2010. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!