Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha valaki gyerekkorában nem...

Ha valaki gyerekkorában nem szeretett egy ételt, akár zöldséget, vagy gyümölcsöt, az felnőttkorában megszertheti vagy azt sose fogja megenni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze. En eleg sokat szerettem meg igy.
2014. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én így vagyok a sárgarépával, céklával, brokkolival.. gyerekkoromban egy falatot nem ettem belőlük, most meg kifejezetten szeretem őket :)
2014. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban egyetlen ételből nem ettem, kelkáposzta főzelékből. Felnőttként egyik kedvenc ételem.
2014. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, gyerekkoromban voltak kedvenc ételeim, amiket most nemigen ennék meg, és voltak olyan ételek, amikre akkor ránézni sem bírtam és most kedvenceim.
2014. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindent szeretek most, amiket gyerekkoromban utáltam.
2014. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen ez jellemző, hogy felnőttkorban megszeretjük az utált kajákat is.De fordítva is voltam már, amit kicsiként szerettem, most nem bírom megenni. (pl sóska )
2014. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a sóskát 2 éve szerettem meg a munkahelyi konyhán, és 40 éves vagyok :)
2014. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban nem ettem sóskát, spenótot, gombát (ez utóbbit mondjuk nem is kaptam, mert a szüleim utálták :D), nemespenészes sajtokat, stb... mára mind imádom.


Vannak azért dolgok, amik nem változnak: a kocsonyát és a sárgadinnyét sosem bírtam megenni, és ma sem :)

2014. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a zöldségekkel voltam így, ma meg már vegetáriánus vagyok. :)

Meg most már olyan dolgokat sem eszek meg, amiket régen szerettem vagy szinte csak azokat ettem, pl. cukros lisztes kaják, tejtermékek. Nem azért mert utálom vagy nem szeretném az ízét, csak hiába van ott egy guszta csokis öntetű kakaós csiga, vagy egy káposztás tészta, tudom h merénylet lenne a testem ellen, így marad az álmodozás kategóriában.

2014. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!