Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Borbás Marcsi ebben a Gasztroa...

Borbás Marcsi ebben a Gasztroangyal részben milyen boltba ment el? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Pontosan nem emlékszem, hogy hova látogatott el, de azt hiszem a Dohány utcában/környékén található ez az üzlet. Nem annyira bolt, igazából zöldség -és gyümölcsturmixokat árulnak ott, frissen és helyben. Valaki tudja, merre találom pontosan, vagy mi a bolt neve?
2014. jún. 24. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár a műsort nem nézem, de a leírásodból erősen gyanítom, hogy a Szezon/Mahung nevű zöldséges-turmixosról van szó, el tudom képzelni, hogy forgattak róluk. A Bródy Sándor utcában van, nem lőttél mellé nagyon :) [link]
2014. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ó, nagyon szépen köszönöm. ^^ :)
2014. jún. 26. 00:27
 3/3 anonim válasza:
Amit én láttam a gasztroangyalban : Bors GasztroBár Kazinczy u. 10
2020. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!