Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a véleményetek a Gasztróang...

Mi a véleményetek a Gasztróangyal műsoról?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
A műsor elején nagyon megszerettük. Anyámék szerint akár főműsoridőben is mehetne. Én is szívesen néztem, de mára már eléggé meguntam. Két okból: 1. alapvetően nem fogyasztok az ott bemutatott ételekből sokat saját meggyőződésből. 2. Az én kamaszlelkem igen változékony bármilyen állásfoglalás terén.
2012. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Nincs benne ötlet, eredetiség, humor. A TV paprikán bármelyik műsor kenterbe veri. Meg persze Ramsay forever.... na tőle tanuljon, aki főzőműsort akar csinálni. Csak ne akarja leutánozni!
2012. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Csupa reklám az egész. Mindig valaki vállalkozását, boltját, éttermét stb. népszerüsitik
2012. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem , egyszer véletlenül odakapcsoltam és azóta rendszeres nézője vagyok! Az hogy reklám valakinek kit érdekel, nekem az tetszik benne pont,hogy kicsit kinyílik a világ és meg tudom hol van a legrégebbi magyar cukrászda, melyik étterembe milyen különleges dolgokat lehet megkóstolni, hol mit lehet inni! Bár sajnos nem vagyok nagy étterem járó, de jó ezeket tévén keresztül látni! a műsorvezető Marcsi is szimpatikus, igazi NŐ!

Na nekem ez a véleményem a műsorról! végre adnak normális adást is a magyaroknak! :-) üdv

2012. ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!