Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a nyitófül?

Miért ilyen a nyitófül?

Figyelt kérdés
Egyik haverom azt mondta, hogy a dobozos üdítőkön/sörökön lévő nyitófül azért ilyen alakú, mert ha elforgatod, akkor bele tudsz rakni egy szívószálat. De akkor miért van a konzerves pacalpörköltön is ilyen nyitófül?

2014. jún. 25. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem vagyok benne biztos, hogy azért van rajta, bár tényleg arra is jó a nyitófül.

A nagyobb konzerveken inkább azért "lyukas" a fül, hogy bele tudd akasztani az ujjad.

2014. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem üdítőkön is arra jó.

Főleg, hogy a lyukba is leht tenni szívószálat

2014. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért van rajta lyuk, hogy a szívószálat odatedd :DD Csak ha már lyukas, akkor kitalálták ezt. Csupán az anyagspórolás miatt, a könnyebb kinyitáshoz sincs semmi köze, egy késsel ugyanúgy alányúlsz, ha nincs rajta lyuk akkor is. Lehet, hogy hülyeségnek tűnik, mert hogy a megspórolt fém kb. 1 gramm, de ha belegondolsz, ezer konzervnél már egy kiló :) És nem ezret gyártanak, hanem több tízezret.
2014. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
hát de nincs midnig nálam kés. És nem egszerű annyira alányúlni, főleg nem hosszabb körmökkel, ami letörhet, és akkor csúnya lesz a manikűr is, meg folyton belekad mindenbe és nem tudsz semmit csinálni normálisan, amíg nem kerül körömcsipesz/reszelő a kezedbe :D
2014. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es, ne légy ennyire életképtelen, kérlek.

Aprópénz mindig van nálad, gondolom, azzal simán ki lehet nyitni.

2014. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

5., ettől életképtelen valaki? :D


tuti pasi vagy, vagy egy trampli nő, hogy nincsnek ilyen körömgondjaid, így át se érzed, érmével se lehet könnyen nyitni.


De látom, hiszti van, szóval okosabb leszek: igen, csakis ayagot spórolnak, semmi másra nem jó, legyen neked igazad, nahhh most megnyugszol? De miért akarlak nyugtatgatni? :D

2014. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok: Nem én írtam az ötöst! A százalékról látod. Elnézést. :D
2014. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem néztem, de akkor meg végképp kár volt beröfögnöd.

Relaxálj valahogy...

2014. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!