Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A magyar Monster energiaitalon...

A magyar Monster energiaitalon miért nem zöld a nyitófül?

Figyelt kérdés
kinnt voltam már sok országban és mindenhol csak zöld fület találtam azzal a 3 csíkkal rajta, sőt a fő honlapon is feltűnik ez, erre amikor hazajövök és eszembe jut hogy kaarkötőt kellene csinálni ien zöld vackokból akkor veszem észre hogy itt csak szimpla hajlékony nyitó fül van ( :D ez már csak részlet kérdés de ahol zöld volt a nyitófül ott sokkal vastagabb is volt xDD)
2010. máj. 5. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
csak
2010. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Árban ugyanennyi körül van kint? átlag 320ft

Lehet hogy ez a magyar csak koppintás.

2010. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nemfigyeltem :D


am valszeg koppintás, mert itt nálunk a sarkiboltba csak 280 de külföldön szerintem drágább (a mi számunkra, mert mások nagyon szeretik inni, és kb annyiért van mint a tej- a félliteres!)

2010. máj. 5. 19:08
 4/6 anonim válasza:
mert uncsi lenne zölden:D ezért nem zöldxD
2010. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hallod kecskeméten zöld a nyitófüle( annak amit a CBA-ban vettem) szerintem ne a sarki vegyesben vedd meg
2010. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert az írek (az Európai Monster ott készül) hagyományos nyitófüle tesznek rá -sajnos-.
2010. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!