Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Maci csoki, Kajla, Kroki...

Maci csoki, Kajla, Kroki csokoládé stb - emlékeztek még? ^^ Lehet még valahol kapni Africana csokit vagy Nestlé csokoládét? Illetve más egyéb régebbi "retro" csokikat?

Figyelt kérdés

Africana - pár évvel ezelőtt még lehetett kapni, talán még ma sem annyira reménytelen

[link]


Nestlé - [link]

kb. 12 éve ettem utoljára :( de olyan fimom :)


Kókuszos:

[link]


Jaj de imádtam! :) talán a 90-es évek elején ettem utoljára


A jó öreg Maci csoki:

[link]


Kajla csoki, a kutyás nugát:

[link]

na, ez nem volt annyira jó...


Kroki csoki - de finom volt :)))

[link]


Mi történt ezekkel? Miért vonták ki a forgalomból ezeket a csokikat?

Americanát még lehet kapni, de nekem az Africana jobban ízlett :P annyira jó lenne piros Nestlét találni valamelyik boltban... vagy Africanát. ezekben még bízom, a Maci csoki és a Kókustos sajnos eléggé reménytelennek látszik :(

Kérem, ha valaki meg tudná mondani valamelyik "retró" csoki lelőhelyét, legyen szíves írni ide :) köszönöm előre is :)



2010. jan. 5. 00:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam az erdélyi nagymamámtól Africana csokit! Magyarországon tényleg nem láttam forgalmazni, de ott szerintem van! :)
2010. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: Bár nem olyan kiszerelésben volt, mint ami a képen látható!
2010. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=b9Iu6aukn3g


sajnos én csak az Africanát, a Nestlét és a Macit ismerem, annyira már nem emlékszem az ízükre, de jó lenne ha újragyártanák ezeket!

2010. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
2010. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ennek párja nincsen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Isteni volt

2010. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
én kb 5-6 éve ettem nestlé csokit olaszországban :D mennyei :) hoztunk haza vagy 20 táblával :D sajnos amióta az elfogyott, nem találkoztam nestlé csokival :( pedig olyan jó volt :(
2010. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Lehet, hogy csak nekem volt rendkívül kifacsart ízlésem, de én imádtam a Kajla csokit. Lehet, hogy nem volt köze a csokoládéhoz, de szerintem finom volt. Bármikor megenném újra.
2020. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Amúgy pár éve újra kezdték gyártani a Kajla és Maci csokikat, a Tescóban és Auchanban lehetett kapni, de már egy ideje nincsenek :
2020. jan. 26. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!