Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti hanyszor esztek egy nap?...

Ti hanyszor esztek egy nap? Van szabaly vagy akkor esztek mikor kedvetek van?

Figyelt kérdés
Szoval van reggeli ebed vacsi vagy csak ossze-vissza zaba? Melyik az egeszsegesebb? Szerettek enni? Jo az alakotok?
2014. júl. 10. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Régebben háromszor vagy többször, mostanában úgy kétszer, de vannak pici köztes evések is (egy kis uborka, egy kókusztejes kávé, pár barack). Nagyon fontos számomra az egészséges életmód, plusz fogyni is akarok (már fogytam, félúton járok), s az én esetemben ez tűnik célravezetőnek. Nagyon szeretek jókat enni, teszem is minden egyes alkalommal. Kevéssel nem lakom jól, s ha egy kései reggeli 1200 kalóriás lesz, mert épp azzal lakom jól, akkor elég logikus, hogy 5 étkezés nem lenne célravezető... De nem is kell. Többnyire viszonylag sokat eszem egyszerre, de nem is éhezem meg hamar.

A "reggelim" akkor van, amikor megéhezem, "hivatalosan" 11-kor, de az utóbbi időben későbbre tolódott. A másik étkezésem is igényfüggő. Nem fogok enni, ha nem vagyok éhes, de ha az vagyok, akkor igen...

2014. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régen akkor ettem, amikor kedvem volt, volt, hogy egy nap egyszer, vagy kétszer, vagy egyszer se, vagy "egyszer (mikor felkeltem elkezdtem és akkor hagytam abba, mikor lefeküdtem)

Meg is lett az eredménye (ill. szerintem ez is besegített a dologba)

Most már rendszeresen 5-ször eszem, ugyan 6szor kéne, de az utolsó sokszor elfelejtem (korábban lefekszem)

2014. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kétszer vagy háromszor eszem, reggeli sokszor kimarad, illetve az egy bögre tejeskávé, de ha éhes vagyok, akkor eszem egy szelet kenyret is, ebéd éhségemtől függően 12 és 2 között, vacsora félhat-6 körül, gyümölcsöt viszont szoktam enni délután, néha délelőtt is. Szeretek enni, ínyenc is vagyok, alakom jó, szerencsém van, jó géneket örököltem.
2014. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, valahol 2 és 8 között. A tipikus a 6 étkezés. (Nem eszem egyszerre sokat, de hamar megéhezem.)
2020. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!