Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Naponta hányszor étkeztek?

Naponta hányszor étkeztek?

Figyelt kérdés
És mikor esztek többet ? Reggel , délben vagy este ?

2013. máj. 4. 14:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én négyszer vagy ötször, és ebédre eszem a legtöbbet. Kb. mint az óvodában. Nekem ez bevált, mert ha normálisan eszem és alszom, akkor a nap többi részében sokkal összeszedettebb tudok lenni. A lényeg talán nem is az, hogy hányszor, hanem hogy legyen valami rendszeresség a dologban (ugyanakkor feküdni-kelni minden nap stb.)
2013. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor kétszer,van amikor ötször,attól függ hogy hogyan jön meg a havim,mert az mindig bekever.
2013. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Frankie Stein válasza:
100%
Én 4-5-6 szor naponta és kb. délbe és vacsorára eszek a legtöbbet.
2013. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

Napi 2x eszek,ebédet és vacsorát ,de szoktam nassolni:)

Este eszek többet.

2013. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Naponta 2-3x eszem, változó hányszor. Van, amikor nincs kedvem minden étkezéshez, pl.: ha későn kelek, akkor ebéd-vacsora van csak, de az is előfordul hogy jól beebédelek, és akkor csak reggeli-ebéd.


Ebédre vagy vacsorára szoktam többet enni, az egyik abból mindig főtt étel, van, hogy mindkettő.

2013. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Napi 3-szor és nálam az ebéd a főétkezés.
2013. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

2x eszem általában, de nekem egyedi napi beosztásom van :)


11-12 óra fele reggelizem, hagyományos, joghurt, alma, pirítós stílusú reggeli, vagy ha nagyon odateszem magam villásregi tükörtojással vagy omlettel, de az ritka


18-19 felé pedig vacsizom, ha haverokkal akkor sör meg pizza, ha egyedül akkor valami szendó

2013. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Napi 5-6-szor, nem bírok egyszerre sokat enni. Sokszor eszek keveset.
2013. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Sajnos van, hogy csak 1-szer. De akkor sokat.


De próbálom jobban elosztani, csak olyan hülye a munkám, hogy nem egyszerű. Pedig érzem magamon, hogy nem jó így.

2013. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Változó, 2,5 és sok alkalom között. Reggel semmit vagy nagyon keveset eszem (s az is inkább 10-11-kor van), régen este ettem sokat, most inkább "ebédre", ami valahol 3-6 között van (6-kor akkor, ha nem vagyok itthon korábban).

Ha reggelizek, akkor többször eszem, mert a reggelitől megéhezem, reggeli nélkül sokáig nem. Ez mindig így volt nálam.

2013. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!