Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudnátok felsorolni olyan...

Tudnátok felsorolni olyan magyar blogokat, ahol egészséges (és nem drága) ételek receptjeit írják le?

Figyelt kérdés

Külföldön van sok, szoktam azokat is nézegetni, de ott nehéz találni mert soknál olyan alapanyag van ami nálunk nehezen beszerezhető vagy drága.

Ezért érdekelne, hátha vannak olyan magyar blogok ahol nem drága ételeket írnak le.

Egészséges ételek, clean-eating, és húsmentes receptek érdekelnek leginkább.



2014. júl. 28. 14:25
 1/3 Polipeter ***** válasza:
Limara oldala nagyon bejön nekem: [link]
2014. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Áttekertem néhány oldalt, megnéztem mi a kb legutóbbi 10-15 bejegyzés. "Vicces" hogy egészséges recepteket keresek, erre az összes recept vagy valamilyen kenyér, vagy cukrozott édesség.


Annyi buta választ kapok/látok mostanában. Nem tudom, pénz jár egy bizonyos válaszmennyiség után vagy mi van itt?

2014. aug. 3. 16:47
 3/3 anonim válasza:

Limarat en is ajanlom, amit meg olvasgatok:

mindenmentes.hu

cleaneating.hu

fittnok.hu


gittarawfood.blogspot.com

klarkatnyers.blogspot.com

2015. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!