Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Városi legenda, vagy tényleg...

Városi legenda, vagy tényleg igaz amit Salzburgról terjesztenek?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, hogy állítólag Salzburgban valami olyan ételspecialitást találtak ki, ami kifejezetten romlott húsból készül, mert azt állítják, hogy olyan diós ízt ad neki. Számomra elég hihetetlen, hogy ilyet egyáltalán megengednek. Hallott még valaki erről? Én nem akarom elhinni, hogy ilyen létezik.
2014. aug. 1. 02:40
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Rajtad kívül is terjeszti valaki?
2014. aug. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még erről, de szerintem elképzelhető akár ez is. Gondolj csak azokra a sajtokra, amit addig érlelnek, amíg nem nyüzsög bennük egy nagy adag kukac. (meg nem mondom a nevét)
2014. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz.
2014. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én sem terjesztem, csak megkérdeztem. Egy YouTube-os videóban láttam mindenféle hivatkozás nélkül, és a neten sincs róla egy szó sem. Bár az újgazdag sznob kocsogoknek elég fura az ízlésük, lehet hogy a 2. hozásszólónak van igaza.
2014. aug. 1. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!