Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Elegem van hogy majdnem...

Elegem van hogy majdnem minden nap ugyanaz a kaja van ami hizlal és más nincs!?!

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg hogy legtobbszor 2naponta krumpli(sült,süré,reszelt,) és ez engem zavar ma is az volt hányingerem van töle. Le akarok fogyni de nemtudok igy ha nemkapom azt amit akarok azaz 1nap hoz anyám egészségeset másnap meg olajban sült egéségtelen kaja és eddzenei is el akarok menni akaarok de azt mondja hogy "majd máskor ma ne" -.-`` csak hizlalo kaja van meg cukros udito kover vagyok és ez rosszabb lesz-.-

2014. aug. 10. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
esetleg ha szólnál annak aki csinálja a kaját h szeretnél mást enni, vagy fogod és megcsinálod magadnak, vagy esetleg segítséget kérsz akkor máris más helyzetben vagy :D
2014. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél belőle annyit.
2014. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ne igyál cukros üdítőt, igyál helyette csapvizet az nem kerül semmibe. beszéld meg anyuddal hogy fogyni szeretnél és változtatni az étkezésen, kérd meg hogy amikor egészséges kaját hoz hozzon picivel többet és tegyél el magadnak abból másnapra amikor az egészségtelen lenne. ha pedig olajban süt fogd meg a tiéd és tedd egy tepsibe és be a sütőbe máris egészségesebb. edzeni meg nem kell edzőterem otthon is lehet minden felszerelés nélkül énis azt teszem :) ha bármi kérdésed van írj nekem nyugodtan, hasonló cipőben járunk
2014. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem attól vagy kövér, mert eszel krumplit. attól vagy kövér hogy sokat eszel és nem mozogsz. én kövér voltam, életmódot váltottam, naponta mozgok megfelelően, de fogyózni nem fogyózom, csak a mértékre figyelek oda. ugyanazt eszem mint bármikor. húst, olajost, stb, mégis fogytam, jobban érzem magam. csak a kajára fogni persze könnyebb, de ez csak egy nagy hazugság. ha mozognál, életmódot váltanál, ehetnél bármit.
2014. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szoltam neki de bemérdekli:) amugy koszi a valaszokat!
2014. aug. 10. 13:47
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el futni és utána főzz te ebédet!
2014. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg másra fogod a dolgot dagadt is maradsz.

Ez van...

2014. aug. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
senki nem fog helyetted tenni ebben az ügyben, menj el futni vagy keress videót a neten és tornázzál, semmibe nem kerül és nem fáj senkinek se. kajára meg annyi hogy ne egyél annyit és pl ebéd után 1-2 órával torna és nincs vacsi, ennyi az egész, vagy esetleg menj el vele vásárolni, segíts a konyhában ne azt várd hogy 2 felé főzzön ;)
2014. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is szinte minden nap krumpli van és minden nap eszek is belőle, 45kg vagyok... Az edzésben pedig nemtudom mi akadályoz... Hova kellene ahhoz menni? Otthon nem tudsz edzeni? Én minden nap edzek itthon.

Inni pedig vizet kellene, az pedig, mg fogsz lepődni, de a csapból folyik! Vagy nálatok cukros üdítő folyik a vízvezetékben is?

2014. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 bumbi02 ***** válasza:

Nincs olyan, hogy hízlaló kaja. Olyan van, hogy egy adott kaja mellett nem megfelelő a mozgás mennyisége.


Magyarán. Akkor fogysz, ha egy nap 1000 kcal-t viszel be, de 1500 kcal-t éget el a tested. Tehát ehetsz akár naponta 2000-2500 kcal-t is, ha mellette mozogsz rendszeresen, és elégetsz 2500-3000 kcal-t. Ez a titka. No meg nem hinném, hogy a cukros üdítőt kötelező meginnod, és a házatokban se csap, se kerti kút nincs, hogy vizet ihass.


+ Egy titok, amit sokan nem tudnak: A legtöbb billentyűzeten az M betű és a . között van egy furcsa jel. Vesszőnek hívják. Ha használod azt is, sokkal érthetőbbek lesznek a mondataid.

2014. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!