Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti egy nap mennyi édességet...

Ti egy nap mennyi édességet fogyasztotok? Pl: egy kávé+2 túrógombóc, vagy egy turmix, vagy egy lekváros kenyér+fél tábla fehércsoki. stb.

Figyelt kérdés
Írjatok KORT és NEMET is!! Előre is köszi :)

2014. aug. 12. 14:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Például tegnap mit ettetek édességet? :))
2014. aug. 12. 14:23
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kávét mint kávét szoktam fogyasztani, nem mint édességet.


De legyen neked, tegnap ittam 1 kávét, 2 angol teát, ettem egy csokis pudingot, meg 2 őszibarackot.

2014. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Én a túrógombócot sem édességként szoktam enni, hanem egy tartalmas leves után 2. fogásként.

Kávét én is ittam.

2014. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi, írhattok még. :)
2014. aug. 12. 14:58
 5/16 anonim ***** válasza:
Tegnap ittam egy kávét, ma pedig épp most ettem meg egy szelet csokit.
2014. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Reggel:1 cappuccino


Ebéd után: Jegeskávé


Vacsora: Étteremben vacsoráztunk és Ott ettem ilyen somlói galuskának kinéző valamit:D

2014. aug. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Reggel egy pohár kapucsínó

Tízóraira pl. túró rudi, vagy müzliszelet

Délután még egy kapucsínó, vagy tejital

Fekvés előtt 1-2 csík csoki


De néha eszegetek csokis kekszet, vagy valami édes falatkákat.

2014. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Napi 1-2 kávé (nekem ez teljesen édesség, többnyire zsírtejjel és eritrittel iszom, olykor xilittel, de ha jót akarok, kókuszcukorral vagy mézzel. ha megfelelő a kávé, akkor az édesítés elmaradhat, bár úgy nem annyira jó), s többnyire egy kókuszkrém (mazsola, kókuszliszt, kókuszreszelék, víz, vanília, citrom és gyümölcs vagy kakaó).

A gyümölcsöket nem tekintem édességnek, nekem nem azok, de azt is mindennap eszem, többnyire keveset. Ma pl. 3/4 sárgadinnyét, holnap egy nektarint, tegnap 2 marék szedret és egy darabka körtét.

Néha pedig süti is van, az is jobbára (használt) kókuszból, valamire el kell használni. Csokit manapság ritkán készítek. Édesség kategóriába tartozik még nálam a diós vaj bogyós gyümölccsel. Minél töményebb a cucc, annál kevesebb kell belőle, de általánosan kicsike mennyiségeket eszem.

A párom nem, ő gyümölcsös és csokis rizseket eszik komplett étkezésnek, de volt már 1500 kalóriás sütiebédje is. Szerintem a táplálkozása felét az édesség teszi ki. Ami szerintem OK, amíg azok tápanyagdúsak s ő jól érzi magát így. Még ha a testünknek nem is kötelező az édesség... Én nem bánnám, ha lejjebb tudnám vinni a szintjét, napi 1-3 deka cukorfélét (az eritrittől a mézig) soknak tartok.

Én 38N, a párom 35F :)

2014. aug. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A kávé szerintem nem édesség, de mindegy, a koffeintartalma miatt iszom reggel egyet.

Nem nagyon szoktam édességeket fogyasztani, maximum olyan sütit, amit én sütök/csinálok. Ja, meg ha megyünk látogatóba Anyukámékhoz, akkor Nála is szokott lenni süti, amit ő süt.

Tegnap tiramisut csináltam, azt ettük.

De van, hogy két hétig semmilyen édességet nem fogyasztok (a kávén kívül), mert nem kívánom.


24L

2014. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Változó. Van, hogy egy hétig nem eszek édességet, van, hogy két tábla csokit egy nap. Tegnap például kb. 6 kocka csokoládét ettem.
2014. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!