Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mitől ennyire drága a citrom?

Mitől ennyire drága a citrom?

Figyelt kérdés
2 boltba is benéztem nem rég, és mindkét helyen iszonyat drága a citrom. Kilója 1282 ft volt. :O vettem 2 db-ot és ott hagytam érte majdnem 400 ft-ot. Csak én gondolom úgy hogy ez rablás?
2014. aug. 29. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Tescoban tegnap 999.- volt kiloja. Nem mindig ilyen draga.
2014. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én most akartam venni 20 perce, de 999 forint itt is kilója, hát mondom ezt nem hiszem el.. Ennyiért nem vettem. Nagyon durva.

Én sem értem miért ugrott meg ennyire az ára.

2014. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amióta ilyen alacsony az infláció, azóta megy fel az euro ára, a termelők meg euróért adják.
2014. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A gyümölcsöknek felvitték is az árát , az őszi b. 450 - 550Ft között van de kemény . A sárga d. szezonban sem volt se finom sem kedvező árú . Löttyedt szilvák voltak mindenhol . Dinnyén élek június vége óta mert 69-ért adja kilóját és repedős telített a belseje .
2014. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nemcsak a citrom, a húsok ára is szép csendben felkúszott. Na, ezt kéne "rezsicsökkenteni"
2014. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 supra01 ***** válasza:
Lehet, hogy csak én nem figyeltem korában, de én mindig abban a hitben voltam, hogy a citrom nem drága. Erre én is észre vettem, hogy az utóbbi években borzasztóan felment az ára, vagy csak nekem tűnik iszonyat drágának.
2014. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Viccesen : azért mert savanyú !
2014. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert a kábitószer termesztés miatt a citromültetvényeket kiirtották.

Valamint a termő helyeken az időjárás nem volt kedvező a citromnak.

2014. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Eddig még én sem vettem egyszer sem citromot, meg nem is foglalkoztam az árával. De most este hétkor vettem, néztem először a spárba utána a közeli kis sarki boltba és kb ugyanannyi volt az ára. Azért tescoban 999-ért még mindig jobb mint 1282 ft/kg-ért. Én úgy érzem ez már kizsákmányolás. A spárba nem is voltak szépek annyira, a kisboltba igazán szépek voltak. Az eladó aki mérte, meg is kérdezte tőlem hogy láttam-e az árát? Mondom persze hogy láttam. Iszonyat drága. Viszont most a citromos sütihez volt rá szükségem.
2014. aug. 29. 20:54
 10/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Ha körülnézel rájössz, hogy gyakorlatilag mindennek szépen lassan felment az ára.

És ha megnézed a Forint árfolyamát, rájössz, hogy miért.

Ennyire szar a Forint.

2014. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!